Як чистити замшеві сумки. замша чистка cevrf.

Плюсів у замші досить багато: вона має більш насичений колір, ніж шкіра, на ній не утворюються заломи, виглядає замша благородно і дорого. На даний момент це самий м'який шкіряний матеріал, тому більшість сумок із замші виготовляють з численними драпіровками, воланами і бахромою. Це створює деякі незручності при догляді за сумочкою.
Інструкція
1
Догляд за сумкою з натуральної замші різниться від догляду за шкірзамінником. Якщо провести рукою по поверхні натурального матеріалу, то колір в цьому місці зміниться. Штучна ж замша не змінює свій колір. Остання менш примхлива і доглядати за нею просто.
2
Інша справа натуральна замша. Оскільки вона досить сильно розтягується, не бажане її носити в дощ або сніг. Краще не допускати намокання замшевого сумочки. Якщо це сталося, то всередину необхідно накласти зім'ятих газет, досить щільно і дати сумці просохнути при нормальній температурі повітря. Якщо на сумці залишилися плями від води, то змити їх можна водою з додаванням мила.
3
Повсякденне чистка замшевого сумки полягає в протиранні її сухою губкою, або спеціальною щіточкою з гуми для нубуку та замші. Ця щіточка впорається з сухою брудом і скопилася між ворсинками матеріалу пилом. При необхідності можна почистити місце забруднення шкільним ластиком, але перевірте це на непомітній ділянці сумки , щоб не погіршити ситуацію.
4
Прати сумку треба дуже бережно в теплій мильній воді, без розтягувань, вижимань і тертя. Плями можна видаляти спеціальними засобами для виведення плям, але попередньо подивіться на ярличку, чи можна їх використовувати (можна прирівняти такі кошти до хімчистці).
5
Для видалення лиску і освіження кольору використовують розчин соди в молоці: 1 ч.л. на 1 ст. відповідно. Інший спосіб - протирання залисніли ділянки розчином нашатирю, оцту. На крайній випадок скористайтеся самої дрібнозернистої пилочкою для нігтів.