Як відключити інтернет-помічник.

Інтернет- помічник - це зручне і комфортне керування вашим мобільним телефоном і всіма послугами, наданими компанією. За допомогою мобільного помічник а ви самостійно можете швидко і легко контролювати свою мобільний зв'язок, відключати або підключати необхідні послуги, в тому числі і переходити з одного на інший тарифний план, а так же контролювати свій баланс, поповнювати його і розпоряджатися своїми грошима на рахунку.
Інструкція
1
Користуватися інтернет- помічник ом можна абсолютно безкоштовно, оплачуючи лише послуги за тими тарифами, які передбачає ваш оператор, з будь-якого телефону, смартфона, КПК або коммунікатора.Ви завжди можете вибрати між тим підключити послугу інтернет- помічник або відключити її.
2
Для підключення інтернет- помічник а МТС достатньо звернутися в сервісний центр обслуговування клієнтів компанії МТС або ж ввести простий USSD запит - * 111 * 23 # зі свого телефону.
3
Тепер трохи про те, як відключити інтернет- помічник а МТС, та й, взагалі докучливі услугі.Для того, щоб відключити інтернет- помічник а можна: Ввести відповідний USSD-запит, у випадку з МТС він буде таким * 111 * 24 #
4
Звернутися в центр обслуговування клієнтів особисто з паспортом і проханням відключити дану послугу.
5
Звернутися в центр підтримки по телефону, вказавши свої дані і, попросивши відключити послугу інтерне- помічник.
6
Пам'ятайте, мобільний інтернет- помічник - це інформація про: - стан рахунку; - залишку трафіку і додаткових хвилин або повідомлень; - надходженні платежів; - списку послуг, які підключені на даний момент.
7
А так же це: - можливість відключати і підключати послуги; - можливість отримати список деталізації на електронну пошту; - можливість поповнення рахунку та багато іншого.