Як прикрасити балкон. складаний козирок на балкон.

Навіть невеликий балкон типової квартири може стати вашим улюбленим місцем для відпочинку, якщо з розумом підійти до його облаштування. Як прикрасити балкон , перетворивши його в місце, де приємно проводити теплі літні вечори?
Інструкція
1
Спочатку як слід отмойте балкон і заново пофарбуйте балкон ную решітку і підвіконня. Покладіть на підлогу балкон а новий лінолеум або плитку. Також можна застелити підлогу красивими недорогими постілки або килимками. Треба мати на увазі, що балкон - запорошене місце, тому при виборі Постілки треба враховувати, що вони повинні легко митися або поміщатися в пральну машину.
2
Найпопулярніше прикраса для балкон ов - квіти. Їх можна висаджувати не тільки в навісних або підлогових ящиках, а й в горщиках або діжках. Горщики можна помістити в плетені кашпо або декоративні кошики. Використовуйте всі можливості вертикального озеленення, підвішуючи кашпо до загородження балкон а чи до стіни будинку. Крім того, не завадить на літо винести на балкон кімнатні рослини - їм будуть дуже корисні ці «повітряні ванни». Якщо ви поганий квітникар, і рослини в ваших руках не ростуть (таке теж буває) - ви можете використовувати для прикраси балкон а штучні квіти, також підвісивши їх в кашпо або обплетені ними загородження.
3
На балкон е можна ставити будь-яку садову меблі - дерев'яну, пластикову або металеву. Садова меблі спеціально призначена для того, щоб використовувати її на відкритому повітрі і не буде вигоряти або деформуватися. А складаний козирок-маркіза або велику парасольку не тільки вбереже ваш балкон від дощу і прямого сонця, але і прикрасить його. Головне - підібрати колір і форму, яка поєднувалася б з вашим балкон ом і меблями, а також з фасадом будинку.
4
Не забувайте і про висвітлення балкон а - особливо якщо плануєте проводити тут вечора. Можна використовувати садові світильники на сонячних батареях, закріпивши їх в ящиках з квітами, можна використовувати для освітлення різноманітні свічки. А якщо помістити свічки у високі красиві кольорові скляні підсвічники-стакани, закріплені на огородженні, то вони прикрасять балкон і при світлі дня.
5
Також можна використовувати для прикраси балкон а будь інтер'єрні елементи: поставити кімнатний фонтанчик, прикрасити балкон ную решітку стрічками, встановити дитячий вертушку або флюгер ... Фантазуйте, і не забувайте лише про те, що всі предмети, розміщені на балкон е, повинні бути стійкі до вогкості і досить добре закріплені - інакше їх може забрати поривом вітру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZFVx18a5OPo
Корисна порада
Якщо вам хочеться, щоб у ваших балконних заростях щебетали птахи - встановіть годівницю для птахів і налийте води в красиву миску (в жарку погоду вона виступатиме як поїлки і «басейну» для пернатих). Правда, необхідно врахувати, що неприємним наслідком перебування птахів стане послід і пташине пір'я на вашому балконі.