Як побудувати майстерню.

Домашня майстерня - зручне і універсальне рішення для тих, хто постійно займається ручною роботою і майструє різні речі. Майстру найзручніше мати окреме приміщення, в якому будуть проводитися всі роботи, і не переносити будматеріали в житлові приміщення будинку. Якщо є така можливість, організуйте майстерню в окремому Пристрій недалеко від приватного будинку, на рівному майданчику.
Інструкція
1
Розмітьте площадку для будівництва за допомогою кілочків і розмічального шнура. На отриманої майданчику підготуйте землю для укладки фундаменту - викопайте неглибокий котлован, від 80-90 см (у разі глинистого грунту) до 60-70 см (у разі піщаного грунту). Змішайте бетон зі щебенем та битою цеглою, і залийте фундамент.
2
Після того, як фундамент буде повністю готовий, займіться укладанням багатошарового статі. Для першого шару використовуйте шар утрамбованого піску в 10-15 см завтовшки. На утрамбований пісок укладіть толь, а на толь - настил з дерев'яних дощок, або шар бетону. Бетонна підлога менш теплий, ніж дощатий, але більш універсальний і довговічний.
3
Стіни майстерні зведіть з цегли, встановлюючи додаткові несучі стовпи (кутові і проміжні) з внутрішньої сторони стін. Згодом ці стовпи з товстих брусів можна використовувати як основу для стінних стелажів, на яких ви зможете зберігати інструменти і матеріали.
4
Після установки стін з дверними і віконними прорізами почніть зводити дах, закріпивши на стелі кілька балок, а зовні і зсередини обшийте балки дошками.
5
Покрийте дах зовні толем або руберойдом. Після цього вам залишиться тільки провести зовнішню і внутрішню обробку майстерні, встановити двері і вікна, а потім внести все необхідне вам для роботи обладнання, інструменти, будівельні матеріали, провести освітлення і електрику.