Як побудувати мансардний дах. Як побудувати і розрахувати мансардний дах будинку.

Мансардою називають житлове приміщення під двосхилим дахом, і в приватних будинках житло в мансарді може бути таким же затишним, як і в кімнатах на нижніх поверхах. Влаштувати утеплену мансарду в своєму будинку може кожен, хто займається будівництвом вдома, і після установки перекриттів ви в будь-який момент можете почати монтувати конструкції мансарди, перегородки, і піднімати до майбутньої даху матеріали покрівлі.
Інструкція
1
Встановіть на відповідні місця блоки для перегородок, викладіть зовнішні і фронтонні стіни, і після того, як зведення будинку буде завершено, починайте установку стропильних конструкцій, використовуючи для крокв бруси 50 на 150 мм. Ці бруси зберіть в загальну конструкцію, що утворить дерев'яний каркас даху.
2
Для зміцнення першого і середнього прогону укладіть опорні U-образні блоки і заповніть їх цементним розчином. Це дозволить уникнути розтріскування стін через навантаження від крокв. Виведіть стіни фронтону і потім почніть зведення горищного поверху. Встановивши стіни мансарди, зробіть установку стропильних конструкцій.
3
Змонтуйте прогони, потім змонтуйте крокви, використовуючи для зручності кран. За допомогою крана підійміть на дах покрівельні дошки і руберойд. Викладіть ступінчасті скоси фронтонних стін, після чого встановіть мансардні перегородки. Перевірте, наскільки рівно і акуратно укладене кроквяні конструкції.
4
Доведіть скоси фронтону до максимально рівного стану за допомогою стрічкової пилки, і починайте встановлювати обрешітку даху з дощок. Поверх обрешітки укладіть гідроізоляційні та теплоізоляційні матеріали. Зміцніть утеплювач дюбелями, а потім покрийте ізоляцію другим шаром обрешітки з дощок.
5
На кінцях крокв закріпіть гаки для водостічних жолобів і після цього почніть укладати черепицю, встановлюючи в проміжки між кроквами блоки з пористого бетону. Поверх ще однієї обрешітки укладіть покрівельний толь. Подібна багатошарова конструкція даху зробить будинок теплим і міцним, а також запобіжить проникненню всередину опадів і вологи.
Зверніть увагу
Будуємо мансарду. Багато людей, приїжджаючи в улюблене містечко біля моря, помічають дивовижні вещі.Еще торік господиня здавала внайми скромний одноповерховий будиночок, а тепер зверху над головою з'явилися нові «апартаменти». Та й сусідські будинки на вулиці поряд з морем теж помітно підросли. Треба інакше підходити до проблеми збільшення житлових площ. Можливо, варто знести стару дах, і побудувати замість неї мансардну покрівлю.
Корисна порада
Home> Каркасне будівництво> Як побудувати каркасний будинок: Мансарда - Конструкції, вузли мансардних дахів. Мансарда: 4. Конструкції, вузли мансардних дахів. Мансарду можна обладнати під будь конфігурацією даху, але ефективність використання корисної площі буде різною (рис. 1). Рис. 1 Використання корисної площі в мансардних приміщеннях: 1 - обмеження корисної площі при прямій даху; 2 - збільшення корисної площі при ламаної даху; 3 - невикористовувані площі; А ...