Як прибрати зелений відтінок волосся. прибрати зелений відтінок з волосся від хлорки.

Велика кількість жінок регулярно освітлюють волосся . І в результаті цієї процедури стають блондинками із зеленуватим кольором волосся. Звідки береться цей болотний відтінок і як від нього позбавиться - ось часті питання, що задаються не натуральні блондинками.
Вам знадобиться
  • Томатний сік, сода, лимонний сік, аспірин, стакан води.
Інструкція
1
Проаналізуйте причину появи зеленого відтінку волосся. Усунувши причину появи зеленого відтінку, вам більше не доведеться займатися його усуненням. Причиною може бути - попередня забарвлення волосся хною або басмою, попадання на волосся зайво хлорованої води (наприклад, при відвідуванні громадських басейнів).
2
Спробуйте прибрати зелений відтінок волосся за допомогою звичайного аспірину. 4 таблетки розчиніть в склянці води і нанесіть розчин на волосся на п'ять хвилин. Потім змийте теплою водою. Це один з найефективніших способів.
3
Другий спосіб - візьміть стакан томатного соку і нанесіть його на волосся на 15 хвилин. Змийте теплою водою.
4
Спосіб третій - вичавіть в стакан 100 мл лимонного соку і долийте воду до краю склянки. Вимийте цим складом волосся , почекайте 10 хвилин і змийте теплою водою.
5
Зелений відтінок можна прибрати і за допомогою харчової соди. 1 столову ложку соди змішайте зі склянкою води і нанесіть на волосся . Змийте теплою водою через 15 хвилин.
6
Якщо всі перераховані способи не допомогли, придбайте оттеночний бальзам і спробуйте за допомогою нього замаскувати зелений відтінок.
Зверніть увагу
Не намагайтеся самостійно стати з брюнетки білявкою. Ви зможете отримати не тільки зелений, але і безліч інших дивних відтінків волосся. Краще зверніться в салон до професіонала.
Корисна порада
Якщо 100 мл лимонного соку не допоможе позбутися від зеленуватого відтінку, треба збільшити концентрацію.