Як поміняти дах. Як я сам поміняв покрівлю.

Дах необхідна в будь-якій будівлі - як житловому, так і нежилому. Вона захищає ваш будинок від холоду і негоди, підтримуючи комфорт в приміщенні в будь-який час. Якісна дах, не пропускає опади і вологу, необхідна кожному будинку. Якщо в якийсь момент ви зіткнетеся з тим, що дах у вашому будинку продірявився і пропускає вологу, необхідно вжити заходів і провести реконструкцію покрівельних покриттів. Ремонт даху необхідно проводити тоді, коли старі конструкції приходять в непридатність, а також іноді причиною ремонту стає естетичне оновлення покрівлі.
Інструкція
1
Для того щоб надати даху гарний сучасний вигляд, змініть її дахове покриття на гнучку черепицю. Гнучка черепиця - матеріал, зручний в експлуатації, довговічний і якісний, а також порівняно недорогий і стійкий до температурних коливань і різних атмосферних явищ. Укласти гнучку черепицю ви можете самостійно, так як порядок її монтажу досить простий.
2
Видаліть повністю старе покриття даху, а потім перевірте, в якому стані знаходиться її обрешетка. Якщо дошки обрешітки в порядку, укладати нову черепицю можна відразу; якщо ж ви помітили ознаки гниття дерева, обрешітку потрібно відремонтувати, щоб вона витримала вагу покрівлі.
3
Поверх обрешітки укладіть суцільне покриття з водостійкої фанери або деревно-стружкових плит. Поверх фанери укладіть підкладковий килим, який готує поверхню до укладання черепиці та запобігає потраплянню всередину атмосферних опадів.
4
На підкладковий килим укладайте черепицю, приклеюючи кожен фрагмент черепиці до килима внутрішнім шаром, що клеїть. Верхні ділянки черепиці зміцнюються на даху цвяхами, які перекриваються наступним шаром черепиці.
5
Якщо ж даху потрібен більш грунтовний і капітальний ремонт, викликаний старістю її конструкцій, найміть фахівців, які вироблять покрівельні роботи на високому рівні. Не забувайте про те, як важлива хороша і міцна дах в будь-якому будинку, і тому не економте на професійних робітників.
6
Переконайтеся, що робітники, найняті вами, зможуть відреставрувати дах якісно і професійно. Крім реконструкції обрешітки і покрівлі, робітники можуть на ваше прохання утеплити горищне приміщення, щоб у ньому можна було організувати житлову мансарду.