Як шити для барбі. гра барбі шити одяг.

Одяг для Барбі продається зазвичай всього в одному-двох варіантах для кожної ляльки. З одного боку, суцільна несправедливість - так не награли. А з іншого - це можливість отримати від гри в рази більше задоволення. Адже спорудження нарядів для своїх улюблениць - це окрема радість.
Вам знадобиться
  • Калька/папір, олівець, лінійка, нитки, голка, ножиці
Інструкція
1
Щоб шити лялькові одежинки «по-справжньому», с Барбі необхідно зняти основні мірки. Це обхват грудей і стегон (по найбільш виступаючим точкам), обхват талії (по самому вузькому місцю), висоту спини до талії, довжину від талії до колін і до підлоги. Знадобляться також обхвати шиї, рук, і ніг. Оскільки знімати мірки за допомогою сантиметрової стрічки буде незручно, обмірте ляльку вовняною ниткою або тонкої тасьмою, а потім заміряйте значення по лінійці.
2
Записавши всі параметри, приступайте до пошуку викрійок в спеціалізованих журналах і в інтернеті. На кальці або простий папері побудуйте викрійки відповідно до отриманих мірками і перенесіть їх на тканину. Зшивати такий одяг доцільніше вручну стібком «вперед голку». Викрійки основних предметів гардероба - брюк, прямий спідниці і класичної блузки - після використання не викидайте. На їх основі можна буде побудувати схеми багатьох моделей одягу.
3
Ще один варіант пошиття для Барбі - без попередніх розрахунків. Прикладіть до ляльки шматок міцного поліетилену і ручкою «по живому» відзначте на ньому всі потрібні виміри. Недосконалості таких викрійок в силу їх розмірів будуть непомітні.
4
Крім того, тонкі тканини можна драпірувати прямо на ляльці. Сформувавши плаття, прихопіть його на нитку. Такий одяг, звичайно, недовговічна, зате міняти її можна хоч кожен день.
Якщо ви творча натура, любите виглядати модно і оригінально і пробувати себе в нових заняттях, то рукоділля - робота для вас. Навіть якщо ви ніколи не пробували шити костюм на Новорічний маскарад або в повсякденному діловому стилі, ви швидко освоїте основні техніки.

Кілька корисних порад можуть дати професіонали. Вони точно знають, як зробити костюм ідеально відповідним по фігурі. По-перше, ніколи не прагнете за допомогою костюма наблизити пропорції свого тіла до заповітних 90-60-90. Підкресліть свої унікальні гідності - це можуть бути і широкі стегна або трохи пухкі рукі.Нужно чітко знати, для чого вам шити костюм - для офіційного прийому, повсякденного носіння в офісі. А може, це оригінальний концертний варіант? У кожному разі, вам навряд чи підійдуть сильно мнущиеся тканини, нехай навіть вони і зроблені з натуральних матеріалов.В відповідно до ваших запитів і побажаннями вибирається вид і колір основної тканини, підкладка, витратні матеріали, декоративні деталі. Тепер можна приступати до роботи. Будь-якому костюму необхідні викрійки-креслення. Готові зразки можна знайти в Інтернеті або спеціалізованих виданнях, а можна накреслити самої. Щоб отримати точний креслення, не спотворює зняті мірки, нехай навіть результати не завжди можуть задовольнити вас. Подумайте про те, що правильно зшитий костюм буде ідеально сидіти на фігурі, підкреслюючи її достоїнства і приховуючи недостаткі.Еслі ви ніяк не можете визначитися з довжиною рукавів або спідниці, просто підійдіть до дзеркала і прикладіть до себе відріз тканини, переміщаючи його вгору і вниз, щоб зрозуміти, який фасон підійде вам краще. При цьому краще надягти взуття, з якою ви збираєтеся носити майбутній костюм, щоб зрозуміти, чи буде це сочетаться.Не перестарайтеся з накладними елементами. Вони, можливо, доречно виглядатимуть на костюмі для виступів, але абсолютно не підходять до повсякденного ділового варіанту. А ось одна яскрава деталь тільки додасть свіжості в ваш образ. Подумайте, якою вона має бить.Пошів костюма - заняття серйозне. Воно може забрати багато часу і сил, вимагає творчого підходу і посидючості. І, звичайно, не все може виходити з першого разу. Але якщо ви наберетеся терпіння і запасеться неабиякою часткою креативу, результат точно не розчарує вас, а готовий костюм прослужить вам довго, викликаючи заздрісні погляди оточуючих.