Як підсилити підвіску.

Під час реконструкції автомобіля Волзького автозаводу, коли звичайна на вигляд, але «заряджена» зсередини машина (завдяки форсованого мотору), перетворюється на спортивний суперкар, повинна бути обладнана і посиленою підвіскою.
Вам знадобиться
  • - комплект для тюнінга підвіски (КІТ),
  • - посилений стабілізатор поперечної стійкості.
Інструкція
1
Ймовірно, конструктори автомобілів в Тольятті ведуть інноваційні розробки, орієнтуючись на покупця з міцними нервами, якому властивий помірний стиль водіння. Водіїв, які під час пересування воліють агресивну манеру керування автомобілем - «помірна» продукція Волзького автозаводу не влаштовує.
2
Автомобіль з форсованим двигуном, але зі стандартною ходовою частиною, під час проходження крутого повороту на великій швидкості ризикує через крен покинути межі проїжджої частини. Що рідко трапляється з тими машинами, у яких підвіска посилена.
3
Побутує помилкова думка, що достатньо замінити заводські амортизатори спортивними, та відрізати пару витків на штатних пружинах, і на цьому обмежитися посиленням підвіски.
4
Поза всяких сумнівів, даний спосіб є найпростішим, але не найефективнішим для повноцінної реконструкції ходової частини, здатної підвищити стійкість автомобіля під час динамічного пересування.
5
Професійний тюнинг передбачає установку спеціальних комплектів, що підсилюють підвіску , який складається з підібраних за технічними параметрами пружин і амортизаторів. Вибір комплекту цілком залежить від цілей, переслідуваних поставленими завданнями.
6
Поряд зі зміною амортизаторів і пружин, на машині ще необхідно змінити штатний поперечний стабілізатор, взамін нього встановлюється більш потужний аксесуар. Саме цей елемент підвіски відповідає за поперечну стійкість автомобіля при швидкісному проходженні поворотів.
Зверніть увагу
Взявши до уваги дані поради з проведення тюнінгу, ви отримаєте дійсно посилену підвіску, здатну утримати автомобіль на проїжджій частині.
Корисна порада
Після реконструкції автомобіля в частині посилення підвіски не забудьте скорегувати геометрію коліс.