Як зробити в фотошопі постер. Як зробити постер з допомогою фотошопа.

За допомогою Фотошопа можна не тільки ретушувати фотографії, але і перетворювати їх в яскраві і незвичайні постери , кардинально перетворивши вихідний образ на фото. Освоївши техніку створення сяючого постера, згодом ви зможете додати оригінальність і привабливість навіть звичайнісінької фотографії, яка не вирізняється високою якістю зйомки і композиції. Для створення постера вам буде потрібно Adobe Photoshop останніх версій.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію, з якої ви будете робити постер. Виріжте фігуру людини з фону будь-яким зручним способом; фон видаліть. Потім створіть новий документ, залийте його чорним фоном і, скопіювавши вирізану фігуру людини на фотографії, вставте її на чорний фон. Дайте новому шару назву.
2
Збільште масштаб зображення, щоб отретушировать особа на фото, використовуючи для ретуші Spot Healing Brush Tool і Healing Brush Tool. Усуньте дефекти шкіри, а потім розгладьте її, продублировав шар з людською фігурою, і застосувавши до неї фільтр Surface Blur.
3
Додайте до дубльованому шару маску і зафарбуйте всі області на фотографії, які не потрібно розмивати, залишивши тільки відкриту шкіру - обличчя, шию і руки. Зменшіть прозорість шару до 50%.
4
Створіть ще один шар для світлових ефектів і розташуйте його в самому верху палітри шарів. Виберіть на панелі інструментів м'яку білу кисть і зафарбуйте довільну область, захоплюючу голову людини і простір навколо неї. Потім Blending Mode шару змініть на Overlay і зменшіть прозорість до 50%.
5
Додайте два коригувальних шару, активізувавши опцію Use Previous Layer to Create Clipping Mask.В меню Layer виберіть вкладку New Adjustment Layer, а потім виберіть Curves. Відкоригуйте криві. Потім зробіть те ж саме в параметрі Brightness and Contrast.
6
Для оформлення фону створіть нову кисть. Створіть новий документ будь-якого розміру з чорним фоном, виберіть на панелі інструментів Rectangle Tool, і на новому шарі намалюйте прямокутник. Клацніть на ньому правою клавішею миші та виберіть Stroke Path з опцією Pencil. Товщина обведення прямокутника повинна бути 1 піксель, і він повинен бути сірого кольору.
7
В меню Inage виберіть опцію Trim і налаштуйте її так, щоб частина зображення навколо прямокутника зникла. Фоновий шар скрійте, після чого відкрийте меню Edit і за допомогою опції Define Brush Preset збережіть кисть.
8
Перейдіть до вікна з заготівлею для постера. Створіть новий шар і розмістіть його під шаром з оригіналом фотографії. Встановіть для кисті параметри Shape Dynamics, Scattering, Smoothing. Довільно працюйте пензлем, створюючи прямокутні форми навколо фігури на фото.
9
Створіть ще один шар і розташуйте його над шаром з прямокутною пензлем. За допомогою Lasso Tool з параметром Feather в 20 пікселів намалюйте плавне виділення навколо фігури і застосуєте до нього фільтр Render> Clouds. Blending Mode шару змініть на Normal і кілька разів продублюйте шар з хмарами.
10
Перейдіть по черзі на кожний з дубльованих шарів і застосуєте до хмар функцію Free Transform> Warp. Досягніть того, щоб хмари повторювали контур тіла людини на фото. Залишилося відкоригувати постер - створіть новий коригувальний шар і змініть його параметр накладення на Color.
11
Додайте світіння, колірні плями і світлові промені за допомогою фільтра Motion Blur з параметром накладення Screen. Ті місця малюнка, які не повинні світитися, зітріть ластиком.