Як підібрати редуктор.

Редуктор - це технічний прилад, який служить для зміни швидкості обертового руху при його передачі. Широке поширення редуктори отримали після винаходу бензинових і дизельних двигунів. Сталося це тому, що тільки редуктори можуть скоротити швидкість оборотів, при цьому посиливши крутний момент, і збільшити зусилля. В деяких випадках необхідне збільшення швидкості обертання, зменшивши при цьому крутний момент. Тут важливу роль відіграє вибір редуктора.
Інструкція
1
Визначте, скільки оборотів в хвилину (n2) необхідно на виході приводу. За відомою потужності двигуна (P1), потрібно розрахувати необхідний крутний момент (M2) на виході вала редуктора. Зробіть це за формулою: M2 = (9550 * P1 * Rd)/n2, де Rd - візьміть з довідника, це динамічний коефіцієнт.
2
За відомою частоті обертання електродвигуна (n1), яку ще називають кількістю оборотів на вході, порахуйте передавальне відношення: i = n1/n2.
3
Потім виберіть безпосередньо тип редуктора, виходячи з технічних умов і характеристик вашого транспортного засобу. Червяние редуктори - найпростіші й компактні. Вони відрізняються високою термостійкістю, великою кількістю способів монтажу і є одними з найбільш застосовуваних приводів.
4
Соосно-циліндричні мотор-редуктори дозволяють досягати великих передавальних відносин. Мають підвищену стійкість до навантажень на вал. Конічної-циліндричні мотор-редуктори в основному застосовуються там, де потрібні часті пуски і сильні навантаження на вихідному валу.
5
Визначте підходящу модель редуктора за таблицями заводу-виготовлювача. Враховуйте всі відомі параметри: крутний момент, потужність, кількість оборотів на вході і виході. Переконайтеся, що габаритні розміри привода підійдуть вам, і ви зможете змонтувати їх.