Як закрити щілини в підлогах.

Зазори в підлоговому покритті і утворилися з часом щілини нікого не роблять щасливим. Вічно зачіпаючи подібні тріщини, ми ще більше псуємо підлогу, і, до того ж, в деяких випадках калічимо себе. Однак позбутися від маленьких "неприємностей" достатньо просто, варто лише слідувати декільком простим крокам. Як закрити щілини в підлогах?
Інструкція
1
Очистіть приміщення, в якому буде проводитись ремонт підлоги: винесіть всю можливу меблі і вимийте підлогу. Якщо щілин досить багато, то позначте їх для себе, наприклад звичайним крейдою. Виконати всю роботу і виявити, що пропустили одну щілинку - вельми неприємний досвід.
2
Підготуйте суміш для закладення щілин. Ви можете або знайти один з безлічі рецептів в інтернеті, або скористатися нашим, найбільш популярним методом. Розмішайте звичайні деревна тирса з гіпсом один до одного і залийте водою. В момент розмішування додайте лимонної кислоти (її потрібно зовсім небагато, на 5 літрів всього одна третина ложки). Не додавайте занадто багато води, суміш повинна бути густа.
3
Знайдіть найбільш глибокі щілини і підготуйте невеликі дерев'яні вставки. Перед тим, як заливати подібні щілини , закладіть її вставкою, і лише потім закладайте сумішшю. Маленькі щілинки зашпаровуйте просто сумішшю, не бійтеся переборщити із закладенням - надлишок можна завжди прибрати, а ось з не промазати щілиною мороки не оберешся.
4
На завершення роботи обов'язково прокрасьте підлогу олійною фарбою, що дозволить новому підлозі довше тримати форму.
5
Якщо щілини потрібно закласти більш швидким способом, або просто немає бажання возитися з гіпсом, купите балончик звичайної монтажної піни і задуйте щілини . Результат буде достатньо довгостроковим, а одного балона вистачить на весь будинок.
6
Щоб не думати надалі про щілини в підлозі, одразу ж після ремонту підлоги покладіть зверху шар лінолеуму, це дозволить вам забути про неприємності пов'язаних з ним.