Як подивитися модель материнської плати. де подивитися найменування материнки в компі.

Дізнатися назва моделі материнської плати можна різними способами. Як системними (властивості комп'ютера), так і за допомогою спеціального програмного забезпечення (наприклад, Everest).
Інструкція
1
Найбільш елементарний спосіб дізнатися модель материнської плати - це подивитися документи, які вам дали, з повною інформацією про комп'ютер. У будь-якому комп'ютерному магазині повинні надавати такі документи, як і спеціальний компакт-диск драйверів для материнської плати (за яким також можна дізнатися назву материнської плати). Якщо з якоїсь причини такі документи відсутні, залишається тільки шукати в самому комп'ютері таку інформацію.
2
Перш за все, назва материнської плати можна подивитися в basic input/output system (Bios). Для того щоб туди зайти необхідно зробити наступне: при включенні комп'ютера натискати кілька разів кнопку del. Натискати кнопку потрібно до появи спеціального меню (BIOS Setup). Там потрібно вибрати пункт Advanced BIOS Features, і дивитися в самому верху модель материнської плати. Слід зазначити, що подібний спосіб не підходить для всіх випадків, в деяких материнських платах інформації про материнську плату немає. Такий спосіб більш підходить, якщо потрібно дізнатися модель, але ніяк не потрапити в операційну систему (наприклад, несправність).
3
Безсумнівно, таку інформацію можна дізнатися за допомогою операційної системи. Викликати дану процедуру потрібно так: • Пуск • Виконати • Запровадити msinfo32 і натиснути ОК.Там повинен з'явитися список всіх комплектуючих вашого комп'ютера.
4
Разом з тим, є й інший схожий спосіб. Аналогія проводиться неспроста, оскільки іноді msinfo32 в пункті системної плати стоїть «n/d». Якщо у вас встановлено додаток DirectX, можна провести приблизно такий же тест, робиться це так: • Пуск • Виконати • Запровадити dxdiag і натиснути ОК.
5
Також для того, щоб дізнатися модель материнської плати використовуються і інші програми. Такі, наприклад, як Everest, Sandra Software, PCWizard і т.д. В цьому випадку достатньо лише встановити будь-яку з цього списку, і відповідно отримати всю інформацію про комплектуючих вашого комп'ютера.
Для визначення марок і серій пристроїв, підключених до комп'ютера, є кілька методик, і одна з них - установка спеціального програмного забезпечення. Що ж для цього необхідно зробити?
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Everest.
Інструкція
1
Використовуйте спеціальні програми для визначення обладнання, щоб дізнатися назву своєї материнської плати, наприклад, CPU-Z, Lavalys EVEREST, ASTRA32, HWiNFO32. Для скачування програми Everest перейдіть за посиланням http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3634681/, натисніть на посилання з назвою програми та натисніть кнопку «Завантажити» (Download). Далі запуститься торрент-клієнт, виберіть папку, куди потрібно зберегти файл, і натисніть кнопку «ОК».
2
Після завершення завантаження встановіть програму на комп'ютер. Для визначення назви материнської плати запустите програму за допомогою ярлика на робочому столі. Натисніть кнопку на панелі інструментів «Аналіз» і дочекайтеся завершення сканування. В древовидном списку ліворуч виберіть пункт «Материнська плата». У правій частині програми буде відображена модель материнської плати.
3
Перезавантажте комп'ютер, запишіть рядок, яка з'являється одразу ж при завантаженні комп'ютера на екрані, біля рядка з написом Press DEL to enter setup. Далі перейдіть за посиланням http://www.idhw.com/textual/guide/noin_mobo.html для визначення марки материнської плати, виберіть пункт Logo і знайдіть схожий логотип.
4
Визначте модель материнської плати за її зовнішнім виглядом, характеристики зовнішнього вигляду наведені далі для найпоширеніших компаній-виробників. В материнських платах ASUS назва знаходиться прямо над слотом PCI-Ex відеокарти. Назви в материнських платах фірми GIGABYTE звичайно розташовано між слотом пам'яті і процесором, а ревізія плати - внизу, в лівому кутку під слотом PCI.
5
Виробники плат FOXCONN пишуть ім'я моделі, як правило, на білій наклейці, яка знаходиться між слотами пам'яті і процесором, аналогічне розташування імені плати у материнських плат BIOSTAR. Скористайтеся для більш успішного пошуку зображеннями, розміщеними на сайті http://www.idhw.com/textual/picture.html.