Як зменшити вимоги гри.

Деякі комп'ютерні ігри занадто вимогливі до ресурсів. Тому, перш ніж купувати нове обладнання, можна обійтися зниженою продуктивністю ігри і грати не на максимальних налаштуваннях.
Інструкція
1
Можливо, що вся справа в драйверах, а не в вимогах. Справа в тому, що деякі ігри , незважаючи на великі вимоги, можуть цілком стерпно працювати і на більш слабких ресурсах. За цим необхідно переконатися в тому, що встановлена остання версія драйвера відеокарти і материнської плати. Перевірити це краще на офіційному сайті виробника. Якщо точно не відомі моделі, бажано встановити програму Everest і дізнатися. Більш того, за допомогою цієї програми можна оновити драйвера.
2
Разом з тим, потрібно перевірити версію DirectX, і в разі чого встановити останню. Також проблеми можуть виникнути через не оновленої версії Windows. Деякі ігри прямо вимагають, принаймні, Windows XP Service pack 3. Але деякі, на жаль, просто не запускаються, і здається, ніби всьому виною комплектуючі комп'ютера, а на ділі саме цей конфлікт з операційною системою . З цього, якщо встановлений Windows XP - потрібно оновити його до Service pack 3.
3
Коли такі стандартні способи не допомагають, потрібно вже дивитися в самій грі настройки. Зокрема, швидше за все, тут все залежить від налаштувань відео. За цим для нормального функціонування ігри , потрібно змінити режим відео (по мінімуму - при сильних гальмуваннях). Часто для зручності в налаштуваннях є пункт «оптимізація», програма сама налаштовує гру, аналізуючи можливості комплектуючих вашого комп'ютера.
4
Іноді для ігор з великими вимогами створюють спеціальні патчі. Ці патчі дозволяють запускати оні на комп'ютерах із слабкішими комплектуючими, ніж заявлені в вимогах. Подібні патчі потрібно шукати на сайтах присвячених даній тематиці.
Багато користувачів ПК стикалися з «підвисанням» комп'ютера. Якщо ПК вже давно морально застарів, то доведеться змиритися з думкою, що в новинки ви пограти не зможете. Якщо ж ваш комп'ютер відповідає мінімальним вимогам гри, то, зробивши ряд дій, ви зможете насолодитися обраної новинкою. Зменшити системні вимоги в іграх неможливо. Вірніше, це реально, якщо ви програміст, готовий практично переписати гру. Звичайно, до більшості користувачів це не ставитися.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, хрестова викрутка, доступ в інтернет, драйвер для відеокарти.
Інструкція
1
Щоб прискорити роботу комп'ютера, в першу чергу необхідно перевірити комп'ютер на віруси. Можна використовувати не тільки антивірус, встановлений на комп'ютері, але і безкоштовні лікуючі утиліти, наприклад, Kaspersky Virus Removal Tool або Dr.Web CureIt. Можливо, проблема повільної роботи комп'ютера криється у вірусах.
2
Перед запуском гри потрібно закрити всі програми та програми.
3
Зайти Пуск-Всі програми-Автозагрузка і подивитися, чи немає там зайвих програм. Якщо будь-які програми вам не потрібні при запуску комп'ютера, потрібно видалити їх звідти.
4
Зайти Пуск-Виконати і у вікні набрати msconfig. Коли відкриється ще одне вікно, вибрати вгорі вкладку «Автозавантаження» і зняти галочку з програм, які не потрібні при запуску комп'ютера.
5
Перезавантажити комп'ютер.
6
Переустановити драйвера для відеокарти.
7
Зайти в гру, вибрати пункт Настройки. Поставити на мінімум графіком, прибрати додаткові опції, наприклад, згладжування. Поставити мінімальний дозвіл.
8
Відкрити кришку системного блоку і обережно видалити пил з деталей комп'ютера.
9
Перевірити, чи не повністю чи зайнятий диск С. Якщо вільного місця мало, видалити непотрібні файли і папки, або перемістити їх на інший диск.
10
Якщо попередні поради не допомогли, додати комп'ютеру оперативної пам'яті і змінити відеокарту. Це найдешевший апгрейд комп'ютера, який допоможе прискорити його роботу.
Корисна порада
Не використовуйте програми, які обіцяють змінити показники комп'ютера, вони недійсні. Якщо ви хочете розігнати комп'ютер до максимальних показників, то пам'ятайте, що це призводить до зменшення терміну роботи деталей. Зменшити системні вимоги в іграх - це значить оптимізувати роботу комп'ютера і змінити параметри графіки у самій грі.