Як подовжити нігтьове ложе. подовжити нігтьове ложе Яким акрилом.

Красиве довге ногтевое ложе , овальна форма нігтів від природи зустрічаються рідко. Нарощування акрилом або гелем допомагає багатьом жінкам навчитися нігті своєї мрії. Яких тільки кольорів і форм не зустрінеш, але класичний французький манікюр не виходить з моди. Коротка нігтьова пластина вимагає подовження ложа. Це можливо при використанні спеціальних камуфлирующих акрилових пудр.
Інструкція
1
Звичайна підготовка рук і нігтьових пластин. Руки миють, сушать, готують нігтьову пластину до нанесення акрилу. Для цього її поверхню і вільний край вирівнюють грубозернистою пилянням. Потім слід знежирити ніготь і нанести тонкий шар праймера. Після підстановки форм наносять другий шар праймера.
2
Пензлем набирають кульку камуфлюючою пудри під колір шкіри, просочують його ліквідом. Шарик накладають на край нігтя, приминають і подовжують ложе нігтя. Діяти треба швидко, але акуратно, формуючи рівну лінію «усмішки». Щоб створити плавний перехід, маленька кулька такий же пудри накладають на область біля кутикули і пензликом роблять перехід.
3
Біла кулька ставлять на форму, підганяють її торець до лінії посмішки, сформованої з камуфляжу. Далі формується звичайний білий френч потрібної довжини і ширини. Розоватий акрил, який покриватиме саму нігтьову пластину, не слід накладати відразу одним великим кулькою - він швидко полімеризується, і сформувати ніготь не вийде. Спочатку невеликий кулька накладається біля кордону з білим акрилом, розгладжується, потім один кулька розгладжують біля кутикули і ще один в ув'язненні кладуть на стресову зону нігтя. Обов'язково потрібно стежити за природним вигином штучного нігтя. Після висихання форма нігтя трохи коригується. Ніготь шліфується і покривається прозорим лаком.
Зверніть увагу
Само по собі тривале носіння нарощених нігтів подовжує нігтьове ложе, але ненадовго
Корисна порада
Підставляючи форму, стежте, щоб вона щільно прилягала до країв нігтя