Як встановити турбіну ну ваз.

Шанувальники спортивного стилю їзди, який вимагає від машини підвищеної потужності, самостійно і досить успішно модернізують автомобілі вітчизняного виробництва, не в приклад російському автопрому. Реконструюючи двигун, встановлюють на нього турбіну .
Вам знадобиться
  • - зважений підхід і гроші.
Інструкція
1
Чесно кажучи, після переробок автомобіль виходить настільки динамічним, що навіть не віриться, що це дітище нашого Волзького автозаводу. Адже саме популярні в народі «десятки» піддаються модернізації найчастіше.
2
На сьогоднішній день досягти мети, яка передбачає установку турбіни, можна без особливих митарств - в магазинах за доступною вартості є відповідні готові комплекти, російського і зарубіжного виробництва.
3
Але тим, хто зважився на тюнінг двигуна, необхідно знати, що банальної установкою турбіни під капот, яка монтується на моторі досить просто, обмежитися вийде. На додаток до турбіни буде потрібно ще придбати: нову поршневу групу, форсунки, паливний насос і дещо з «дрібниць», наприклад, прямоточная система відводу відпрацьованих газів.
4
Щоб мотор зумів розвивати бажану потужність, не обійтися без повноцінної розбірки двигуна. В ході його реконструкції замінюється колінвал і поршнева група, а також распредвал і клапани. Що збільшує ступінь стиснення в робочому циліндрі. Тут же, в майстерні, встановлюється і турбіна, для якої немає необхідності вносити зміни в конфігурацію капота.
Зверніть увагу
Умільці, які захопилися тюнінгом своєї машини, не зупиняються на форсуванні двигуна. Зросла потужність силової установки зажадає заміни коробки зміни передач, і модернізації всієї підвіски автомобіля, включаючи і гальмівні механізми. Інакше, розвинувши швидкість понад 200 км/год, з'являється ризик втратити керування над машиною. Все-таки, що не кажи - це вже не бюджетний автомобіль, а «заряджений» спортивний болід.