Як давати козяче молоко дитині. Як грудничку приготувати козяче молоко.

В народі давно відомо, що козяче молоко дуже поживно і корисно для здоров'я. Що міститься в козячому молоці мілкодисперсний жир легко засвоюється організмом, а вміст лактози в ньому менша, ніж у коров'ячому молоці. Тому козяче молоко підходить людям, погано реагує на лактозу.
Інструкція
1
В молоці кози міститься велика кількість біологічно активних речовин, а білкові та жирові кульки більш дрібні, тому для дитячого харчування козяче молоко навіть більш прийнятно, ніж коров'яче.
2
Козяче молоко містить безліч вітамінів і мінералів. Коров'яче молоко , звичайно ж, дуже корисно, але в козячому концентрація корисних речовин набагато вище.
3
Багате кальцієм і фосфором, козяче молоко дуже корисно для формування кісток, нігтів і волосся у дітей, а також для обміну речовин і нормального функціонування нервової системи. Багате це молоко і вітамінами С, Д, А, а також вітамінами групи В, необхідними для дитячого зростаючого організму. Корисно козяче молоко також завдяки високому вмісту в ньому калію, без якого неможлива нормальна діяльність серцево-судинної системи.
4
Однак козяче молоко ніяк не може замінити грудне молоко жінки, так як має зовсім інший характер білків. Жіноче молоко ставиться до альбумінової білковим продуктам, а козяче - до казеїновим, як і коров'яче.
5
Але при штучному вигодовуванні дитини козяче молоко надзвичайно корисно, оскільки є чудовою вітамінною добавкою для малюка. До того ж молоко кози практично не містить лактози, на яку у немовлят часто буває алергія.
6
Фахівці вважають, що давати козяче молоко дитині можна з 3-х місяців. Молоко повинно бути парним, і для годування маляти його розводять в пропорціях 1: 1 з теплою кип'яченою водою. Добова норма козячого молока для грудничка - не іще 50 г, для дітей старше року - 100 г, а дітям з 12-ти років і дорослим варто пити не більше склянки козячого молока в день.
7
Козяче молоко зберігається недовго, тому що в ньому дуже швидко розвиваються мікроби. Навіть кип'ячене козяче молоко прокисає набагато швидше, ніж коров'яче. Тому перед тим, як давати козяче молоко дитині, переконайтеся, що воно свіже і не містить ніяких добавок.