Як поміняти замок запалювання. підключення замка запалювання камаз.

Заміна замка запалювання проводиться тільки в тому випадку, коли проявляється несправність його механічної частини. У разі виникнення проблем з контактною групою, вона замінюється окремо, для цього не потрібно витягувати замок зі свого місця (досить зняти в нижній частині пристрою стопорне кільце). Але якщо в замку щось прийшло в непридатність і він втратив свої функції, то його припадати все-таки міняти.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - новий замок запалювання.
Інструкція
1
Перед початком процедури з вилучення замка запалювання відключається акумуляторна батарея.Затем з рульової колонки знімаються пластикові декоративні накладки, після чого відкривається повноцінний доступ до замку, від якого знизу від'єднується електропроводка.
2
Вставивши ключ, він повертається в положення "0", і на бічній поверхні металевого кожуха викруткою відкручується гвинт, що фіксує замок.
3
Звільнений від кріплення замок витягується зі свого місця тільки після того, як викруткою, через проріз в нижній частині кожуха, в ньому утапливается штифт.
4
Після вилучення несправного пристрою і установки на його місце нового замка запалювання всі подальші дії виконуються у зворотній послідовності.