Як зменшити розмір відео без втрати якості. Як фільм зменшити в розмірі.

При роботі з відеофайлами, часто доводиться стискати відео. Як правило, стиск виконують для більшої місткості фільмів на диск. DVD-фільм можна вмістити на CD-диску, якщо його сильно стиснути. Сильне стискання призводить до різкої втрати якості зображення, іноді це сильно помітно - на екрані можна розглянути квадрати (пікселі). Щоб уникнути цю проблему, необхідно конвертувати відеофайл з меншим коефіцієнтом стиснення або скористатися такими форматами файлів, які дозволяють робити велику стиск при мінімальних втратах якості . Таким форматом, вірніше кодеком є H264 (X264).
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Meg Ui.
Інструкція
1
Для зменшення розміру відеофайлу при малій втраті якості можна скористатися будь-яким комплексному з конвертування аудіо та відеофайлів. Наш вибір впав на програму Meg Ui. Ця утиліта досить швидко справляється з поставленими їй завданнями. Після того, як ви закачаєте дистрибутив цієї програми на свій комп'ютер, встановіть програму на системний диск (С).
2
При запуску програми перед вами з'явиться головне вікно, в якому будуть виконуватися всі основні дії з конвертування файлу. Натисніть меню File, виберіть пункт Open, у вікні, знайдіть і виберіть відеофайл, потім натисніть кнопку "Відкрити".
3
Після завантаження відеофайлу в програму, перед вами з'явиться нове вікно попереднього перегляду, щоб ви часом не сплутали обраний файл з яким-небудь іншим. Закрийте це вікно, як переконаєтеся, що обраний вами файл дійсно вам підходить.
4
В головному вікні програми необхідно вказати формат конвертації і інші параметри. Виберіть формат MKV, потім H264 (X264). Після створення своєї конфігурації майбутнього файлу можна переглянути, як він буде виглядати після операції конвертації. Якщо все влаштовує, натисніть кнопку Save. Відкриється вікно, в якому можна вказати місце збереження майбутнього файлу.
5
Для запуску конвертації файлу, натисніть кнопку Start і чекайте завершення операції.
Чи стикалися ви коли-небудь з проблемою об'ємних відеофайлів? Рано чи пізно вона виникає, т.к. ця проблема з'являється, коли ви бажаєте записати на диск будь-якої фільм (або скинути на flash-носій), а він виявляється, що він занадто великий для даного носія.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Super.
Інструкція
1
Розмір відеофайлу можна зменшити кількома способами: - конвертувати в інший формат без втрати якості; - конвертувати в цей же формат, але з втратою якості, за рахунок зменшення розміру файлу; - розбиття відеофайлу на кілька частей.Наіболее оптимальним варіантом вважається конвертація відеофайлу в інший формат без втрати якості. Саме таке конвертування дозволяє зробити безкоштовна програма Super. Вона знаходиться в безкоштовному доступі, тобто не вимагає додаткових дій після її скачування. Для скачування цієї програми скористайтеся будь пошуковою системою. Введіть в пошукову рядок фразу Super і натисніть клавішу Enter. Перейдіть по першій посиланням і скачайте програму на комп'ютер. Після її установки можна приступати до конвертування файлів.
2
При запуску програми перед вами з'явиться головне вікно програми. Для додавання вашого відеофайлу в робоче поле програми натисніть правою кнопкою миші по будь-якому вільному полю. У контекстному меню виберіть першу зверху команду Add Multimedia File (s) або натисніть клавіші Ctrl + A. У вікні вибору файлу знайдіть свій файл, потім натисніть кнопку "Відкрити".
3
Після появи рядки з файлом в головному вікні програми необхідно вибрати формат файлу. Для збереження якості можна спробувати перевести відео в інший формат, який дозволить зменшити розмір файлу.
4
Після вибору формату і кодека, якими буде проводитися декодування необхідно вибрати розмір зображення вашої відеозапису. Якщо ви хочете змінити цей параметр, встановіть значення перемикача Video Scale Size в розділі VIDEO, поставивши відмітку на потрібне значення, інакше поставте відмітку на значенні No Change.
5
Для початку конвертації відео натисніть кнопку Encode внизу вікна програми, у вікні, виберіть потрібну специфікацію вашого кодека і натисніть кнопку «ОК». Через деякий час розміри вікна програми повинні злегка змінитися - це означає, що конвертація закінчено. Перегляд получившегося відеофайлу можна здійснити натисканням кнопки Preview.