Як влаштовувати розвантажувальні дні.

Розвантажувальні дні безпечні для здоров'я, вони допоможуть налаштувати обмінні процеси в організмі і знизити вагу, але тільки за умови правильного і грамотного їх проведення. Як же влаштовувати розвантажувальні дні , на що варто звернути увагу?
Інструкція
1
Визначтеся з метою проведення розвантажувальних днів. Що вам необхідно: оздоровити організм, трохи схуднути перед яким-небудь важливою подією або навпаки, прибрати наслідки затяжних праз дні чних застіль? Відповідно поставленій задачі ви зможете вибрати адекватний вид розвантаження.
2
Вирішіть, скільки разів на тиждень ви зможете проводити розвантажувальні дні . Оптимальний варіант - один раз, але якщо ви маєте надлишкову вагу і плануєте серйозно схуднути, можна зробити два розвантажувальних дні.
3
Плануйте проведення розвантаження на вихідний день, або на такий, коли фізична і розумова навантаження зведені до мінімуму. Найкраще в цей день перебувати вдома і не планувати жодних важливих справ.
4
Виберіть бажаний вид розвантажувального дня. Це залежить від ваших смакових уподобань, намічених цілей і стану здоровья.В залежності від вживаної їжі, розвантажувальні дні діляться на білковий і вуглеводний типи. Існують і жирові розвантажувальні дні , але проводяться вони виключно за показаннями лікаря-діетолога.Белковие розвантажувальні дні - в їжу вживаються молоко і кисломолочні продукти, риба, мясо.Разгрузка на молоці або кефірі проводиться при хорошій переносимості даних продуктів, а також при відсутності захворювань шлунка (виразка, гастрит з підвищеною кислотністю). Протягом дня випивайте по склянці будь-якого з цих напоїв через кожні два часа.Творожний розвантажувальний день - з'їдайте по 100 г сиру (тільки не солодких сирних сирків) через кожні три години, всього п'ять прийомів їжі. Пийте чисту питну воду.Мясной або рибний день - п'ять разів на день з'їдайте по 70-80 г відвареного м'яса або риби з овочевим салатом.Углеводние розвантажувальні дні - меню складається тільки з овочів і фруктів. Краще не проводити таке розвантаження при захворюваннях ендокринної сістеми.Фруктовий день - з'їдайте по 250 г фруктів п'ять разів на день, пийте побільше води.Огуречний розвантажувальний день - очистіть огірки від шкірки і з'їдайте по 250 г через кожні три години, всього п'ять прийомів їжі на день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fa_Agn3GJ9o
Зверніть увагу
Не сподівайтеся, що один розвантажувальний день в тиждень забезпечить вам здоров'я і струнку фігуру. Все має бути в комплексі - і розвантажувальні дні, і режим харчування в інші, і фізичне навантаження.
Корисна порада
Розвантажувальні дні, на відміну від строгих дієт, безпечні для вашого здоров'я. Це відпочинок для організму, адже в такий день витрачається набагато менше енергії на перетравлення їжі, внаслідок чого нормалізуються обмінні процеси, йде оздоровлення всіх органів і тканин.