Як збільшити швидкість з'єднання.

Бажання збільшити швидкість інтернет- сполуки так само природно, як і бажання збільшити кількість грошей у гаманці. За щасливим збігом перший цілком може бути наслідком другого. Тому що єдиний спосіб збільшить швидкість інтернету на скільки-небудь помітну кількість кілобіт - перейти на новий тариф. Всі інші засоби, в кращому випадку, допоможуть вам оптимізувати трафік і швидкість закачакі. Що теж не так уже й погано.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Зрозуміло, найпростіший спосіб збільшити швидкість роботи браузера - відключити картинки, відображення відео і флеш-анімації. Це легко зробити в налаштуваннях. Сторінки будуть відкриватися практично миттєво, а кількість споживаного трафіку скоротитися в рази. Цей спосіб добре підходить для деяких зовсім вже повільних нетбуків, але ось для домашнього комп'ютера такий варіант навряд чи бажаний. Тому і зупинятися на ньому детально не варто.
2
Другий спосіб - використання різних утиліт-оптимізаторів. Таких, як Ashampoo WinOptimiser, Auslogics BoostSpeed, DSL Speed або cFosSpeed. Що саме роблять ці програми сказати складно, але після того, як виберіть тип сполуки і натиснете «Оk» ваш інтернет повинен стати «оптимізувати». Помітите ви різницю чи ні - складно сказати. Багато в чому це залежить від вашої системи, ну і від спостережливості. Головне розуміти, що якщо пропускна здатність каналу становить один Мб/сек, то досягти двох вам ніяк не вдасться.
3
Різні менеджери закачувань, такі як Download Master, схоже, дійсно здатні дещо збільшити швидкість скачування за рахунок розбивання файлу на частини. Втім, особисто мені відчутної різниці помітити не вдалося, а зайві п'ятдесят кілобіт можна списати і на прості скачки швидкості. Втім, у менеджерів є й інші корисні функції. Наприклад, можливість продовжити закачку після обриву сполуки. Дуже корисна функція.
4
Налаштуйте швидкість порту (COM або LPT). Якщо налаштуєте правильно, то це дасть найбільш відчутну надбавку до швидкості інтернету. Проробіть наступний шлях: Пуск - Панель управління - Продуктивність і обслуговування - система - обладнання - диспетчер пристроїв - порти. Розгорніть список і виберіть порт COM1. Клікніть на ньому правою кнопкою миші, натисніть властивості і у вкладці «Параметри порту» виберіть максимально можливою значеніе.После цього перевірте пропускну здатність каналу. В меню «Пуск» виберіть виконати і введіть команду gpedit.msc. Потім виконайте наступний шлях: Конфігурація комп'ютера/Адміністративні шаблони/Мережа/Диспетчер пакетів QoS/фонового служба передачі (BITS). Там повинна стояти відмітка «не встановлено». Якщо варто, то, значить, все в порядку.
Зверніть увагу
Окремо потрібно сказати про відключення служби QOS. Нібито її відключення збільшить швидкість на 20%. Більшість фахівців давно охарактеризували цей спосіб як «мережеву байку», але багато очевидців і раніше стверджують, що їм це дуже допомогло. Судячи з усього, це більше питання віри, ніж реальної користі, тому вдаватися до цієї поради, все-таки, не варто.