Як домогтися максимальної швидкості.

Домогтися максимальної швидкості при роботі в інтернеті не завжди просто. Справа в тому, що швидкість залежить не тільки від вашого підключення і вибраного тарифу, але ще від багатьох інших чинників, які, на жаль, часом просто неможливо змінити.
Інструкція
1
Перш за все необхідно дізнатися реальну швидкість вашого інтернет з'єднання (за тарифним планом). І перевірити її в спеціальному тесті швидкості інтернету (наприклад, подзвонити в технічну підтримку провайдера і сказати оператору про це. За договором - проблему мають вирішити.
2
Також для того щоб домогтися максимальної швидкості в інтернеті, необхідно виключити (нехай навіть тимчасово) деякі додатки, які працюють прямо за допомогою інтернету. Велике оновлення антивірусної бази, наявність постійно працюючих в системі програм (наприклад, Last FM та інші, куди більш «великовагові» для швидкості ) у великій кількості. Такі програми іноді здатні сповільнювати швидкість інтернет з'єднання.
3
Сповільнювати швидкість може і вірус, що знаходиться в системі. Взагалі, використовуючи інтернет, є ймовірність заразити комп'ютер небезпечним програмним забезпеченням. Для відображення вірусних атак, рекомендується скористатися хорошим антивірусом (наприклад, Internet Security). Безкоштовні, як і стандартні антивіруси, не завжди дають більші гарантії захисту комп'ютера.
4
Швидкість в певних місцях не залежить від швидкості вашого інтернет з'єднання. Приміром, швидкість на «торрентах» залежить від швидкості людини розмістив інформацію. Таке ж правило поширюється на всіх подібних файлообмінниках. Разом з тим іноді швидкість погана і на звичайних сайтах/ftp, але тут зневірятися не треба. Швидше за все, ця проблема тимчасова, викликана завантаженістю сервера або технічними роботами. За цим, цілком можливо, що через деякий час будуть доступні файли за максимальною швидкості .