Як в домашніх умовах виростити гострий перець. Як посадити домашній перчик.

Якщо ви любите їжу погостріше, але не довіряєте якості магазинних овочів, виростите гострий перець у себе на підвіконні.

засівають перець найкраще в кінці лютого - початку березня. В ящик з землею посадите на глибину 1-1,5 см насіння і чекайте, коли у розсади з'являться 2 листочка. Після цього помістіть паростки в банки з землею і поливайте водою кожен день. Важливо, щоб температура повітря не опускалася нижче +15 і не була вище +35 градусів.

Готовою вважається розсада з 7-10 листям, і поливати її слід вже всього 1-2 разів на тиждень. Коли рослини зацвітуть - 3 рази. Причому температура води повинна бути не нижче +25 градусів. Припинити поливати перець потрібно за два тижні до зривання останнього плода.

Проте різні сорти перцю вимагають і різного часу на дозрівання. Таким сортам, як Бабине літо, Пламень, Харківський або Тульський потрібно 40-60 днів. До 75 днів буде потрібно астраханському перцю і таким сортам, як Каена, Блискавки, Слонячий хобот і Пекучий букет.

Крім усього іншого, гострий перець ще й дуже корисний. Він не тільки бадьорить своєю пекучістю, але і покращує роботу травлення.