Як кинути курити дівчатам.

Мода на куріння прийшла в Європу з Америки, а потім поширилася повсюдно. В Росії тютюн набув поширення завдяки Петру I, який, будучи прибічником усього європейського культивував його поширення на території своєї держави. У сучасному світі число курців зростає, а віковий поріг зменшується, особливо це стосується жіночої половини людства. Цій проблемі приділяється пильна увага, як в ЗМІ, так і в різних статтях, але, незважаючи на всі доводи про шкоду цієї згубної звички, мало хто згодні відмовитися від неї. Якщо все ж рішення прийнято, і є бажання почати більш здоровий спосіб життя, можна скористатися кількома порадами, які допоможуть подолати тягу до сигарети.
Інструкція
1
Найчастіше палити починають у підлітковому віці за компанію, щоб привернути увагу, придбати авторитет, або навпаки, не виділятися з натовпу однолітків. Але тоді ще мало, хто замислюється про наслідки цього вчинку. Негативний вплив проявляється з часом і непомітно. Особливо це проявляється у жінок, так як їх організм більш ніжний і крихкий і більш схильний до негативних впливів. У курців зі стажем поступово хрипне голос, псуються зуби, шкіра і волосся, але головне куріння впливає на дітородну функцію. Тут вплив сигарет різна від різних патологій до безпліддя. Всі ці аргументи можуть виявитися сильним мотивом у відмові від куріння.
2
Багато фахівців радять, що кинути палити потрібно тільки тоді, коли це є твердим рішенням. Для цього необхідно сильне бажання, тому, варто згадати про всі негативні фактори і наслідки цього процесу. Відмовитися від сигарети можна різко, а можна поступово знижуючи їх кількість, спожите за день. І для того щоб перехід пройшов гладко, багато фахівців радять починати вести більш активний спосіб життя, наприклад заняття фітнесом або часті прогулянки, так як це буде відволікати від думки про куріння.
3
Паралельно з цим необхідно обмежити себе в споживанні жирної їжі, все це сприятиме збереженню нормальної ваги і придушенню дратівливості. Важливу роль грає моральна підтримка з боку близьких людей, наприклад одного, батьків улюбленого человека.В сьогоднішньому світі існують різні медикаментозні прийоми, методи і препарати, а так же сурогатні замінники сигарет, наприклад різні нікотинові пластирі, електронні сигарети і навіть голковколювання. Вони дозволяють подолати психологічну залежність від куріння.
Корисна порада
Але головне, постаратися побачити себе в майбутньому, після відмови від шкідливої звички, посвіжілої, покращала, уявити, скільки компліментів скажуть тобі люди, і відчути почуття гордості за пров'яленої терпіння і силу волі.