Як заходити на мобільні версії сайтів.

Не бажаючи упускати відвідувачів, що заходять в інтернет через мобільні телефони та інші цифрові пристрої, багато власників сайтів стали розробляти полегшені версії ресурсів, які економлять користувача трафік і містять мінімум реклами.
Інструкція
1
Багато сайтів, що мають власні портативні версії, при ідентифікації мобільного пристрою користувача автоматично перенаправляють його на відповідну сторінку. Однак незважаючи на те, що інтернет розвивається дуже швидко, таку можливість мають поки не всі ресурси. Втім, спробувати варто. Через браузер вашого пристрою зайдіть на улюблений сайт. Якщо замість об'ємної сторінки великої ширини з картинками, рекламою, банерами та іншими обов'язковими атрибутами кожного популярного сайту ви побачили оптимізовану сторінку під розмір екрану, а кількість корисної інформації більше, ніж реклами - швидше за все, власник ресурсу зробив відповідні настройки, що дозволили вам заходити на мобільну версію сайту, вводячи знайомий адресу.
2
Багато мобільні версії сайтів відрізняються від повнофункціональної версії. Досить часто для їх позначення застосовують різні префікси, які пишуться через точку до звичайного адресою. Самі часто використовувані приставки: • pda; • m; • mobile; • wap.Последніе, правда, були широко поширені раніше, коли замість gprs-трафіку стільникові оператори активно нав'язували користувачам дорогий wap-трафік. Але і зараз сайтів з цим префіксом теж багато. Таким чином, щоб заходити на мобільні версії сайтів , введіть у браузері телефону адресу сайту з відповідним префіксом. Або спробуйте кілька з них, якщо не знаєте, яка саме робоча.
3
Якщо ви користуєтеся інтернетом виключно для отримання інформації, вас не цікавить реклама і розширений функціонал ресурсів, ви можете заходити на мобільні версії сайтів прямо з комп'ютерного браузера. Для цього вводите відповідну адресу в рядок і насолоджуйтеся міні-версією улюбленого сайту.