Як прочистити сопла картриджа.

Все струменеві принтери об'єднує одна загальна властивість, пов'язане з самим принципом їх роботи. Вони використовують рідкі витратні матеріали - чорнило, укладені в картридж. При цьому вони, за прикладом більшості інших рідин, мають неприємну звичку засихати. Враховуючи дуже маленький розмір сопел друкуючої головки, навіть невеликої кількості засохлих в них чорнила достатньо, щоб привести до порушень при друку документів і зображень.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, принтер, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Запустіть програму управління принтером за допомогою вкладки "Принтери" в меню "Пуск". Виберіть у списку потрібний принтер, клікніть на його іконці правою клавішею миші і в що випав контекстному меню натисніть на напис "Властивості".
2
З'явиться вікно управління принтером з декількома вкладками зверху. Виберіть вкладку "Обслуговування", а в ній - пункт меню "Очищення друкує головки" (він може називатися "очистка дюз" або яким-небудь схожим чином). При цьому будуть доступні два варіанти, звичайна очистка або глибока. Починати слід із звичайною, оскільки в процесі виконання операції витрачається чорнило, причому при глибокому очищенню - в набагато більшій кількості. Запустіть процедуру очищення, дотримуючись інструкцій, які з'являтимуться на екрані.
3
Дочекайтеся закінчення операції і роздрукуйте тестову сторінку, втім, програма сама запропонує це зробити. Подивіться, чи залишилися пропуски при друку і взагалі, помітно чи поліпшення. Якщо проблема не зникла, запустіть глибоку очистку сопел, можливо, це доведеться зробити кілька разів. Перевірте результат очищення і закрийте вікно управління принтером.
4
Якщо описані вище заходи не усунули проблему, значить, головка забилася дуже "щільно". В якості останнього засобу можна спробувати потримати сопла картриджа в спеціальному реанімує розчині, який легко купити в магазинах витратних матеріалів. Можна віддати картридж в сервіс, доручивши цю процедуру фахівцям. Якщо і це не допоможе, доведеться купити новий картридж.