Як покрити нігті біогелем. Як робити манікюр з биогелем.

Все більшої популярності набуває покриття нігтів биогелем - речовиною, яка не тільки прикрашає нігті, а й зміцнює їх. Зазвичай таку процедуру проводить майстер манікюрного салону. Однак це досить дороге задоволення. Спробуйте самостійно освоїти хитрості біогелевое манікюру.
Вам знадобиться
  • Биогель
  • Засоби для обрізного або необрізної манікюру
  • Праймер або рідина з вітамінами і протеїном
  • ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ (спирт)
  • ультрафіолетова лампа для сушки нігтів
  • Глянцевий лак
  • Рідина для зняття лаку без ацетону
  • Оливкова олія
Інструкція
1
Подумайте, чи варто вам покривати нігті биогелем ? Це рідкий засіб, яке рекомендується наносити на живі нігті короткої або середньої довжини. Можна погрійте биогелем наклеєні тіпси (штучні пластинки). А ось для довгих нігтів (особливо якщо вони загинаються всередину) використовувати біогелевое нарощування і зміцнення не рекомендується - засіб буде погано триматися.
2
Підготуйте ніготь до нанесення біогелю. Подровняйте їх, підпиляєте, надавши необхідну форму. Кутикулу посуньте вниз паличкою для манікюру і відполіруйте нігтьову пластину м'якою пилочкою для полірування (бафом). Щоб знежирити її, протріть ватяним тампоном, змоченим в медичному спирті. Можна купити і спеціальне знежирюючий засіб для нігтів.
3
Придбайте пляшечку з праймером - це спеціальна рідина, яку необхідно використовувати перед тим, як покрити нігті биогелем . Вона допоможе декоративному покриттю краще зчепитися з поверхнею відполірованого нігтя. Використовуйте безкислотній засіб, щоб воно не завдало шкоди нігтям.
4
Нанесіть праймер на нігті і сушіть їх, поклавши на стіл. Різні засоби сохнуть від 30 секунд до 2 хв. За порадою деяких майстрів, замість праймерів можна використовувати рідину з вітамінами і протеїном.
5
Починайте акуратно покривати нігті биогелем , рухаючись від вільного краю до кутикули. До заснування пластини не доходите - залишайте відстань в 1,5-2 мм до кутикули.
6
Сушіть нігті в спеціальному приладі з ультрафіолетовою лампою протягом 1-2 хв або просто при кімнатній температурі, не допускаючи протягів. Не використовуйте для сушки нігтів фен! Інакше на поверхні декоративного шару можуть з'явитися некрасиві бульбашки.
7
Наносите другий шар декоративного засобу, а при бажанні зробіть кілька тонких шарів. Кожен шар підсушуйте. Потім приберіть липкий шар рідиною для зняття лаку, що не містить ацетон.
8
Закріпіть декоративне покриття глянсовим лаком. В область кутикули легкими масажними рухами втирайте оливкова олія. Чи не мийте руки пару годин, щоб ваші гарні нігті не постраждали.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pLM9ddXSw4A
Корисна порада
Ви можете фарбувати біогелевое нігті лаком і змивати його рідиною без ацетону. Але економніше і зручніше покрити нігті кольоровим биогелем - тоді вони будуть виглядати як пофарбовані, а їх зовнішній вигляд буде підтримуватися від 2 до 4 тижнів. Після закінчення цього часу біогелевое манікюр потрібно відкоригувати. Видаляйте старі декоративні шари спеціальним розчинюючим засобом - його можна купити в комплекті з биогелем. Ніколи не користуйтеся для цього ацетоном!