Як зробити антену тв.

Щоб приймати телевізійні сигнали в таких місцях, де вже недостатньо звичайної кімнатної антени, відмінно підійде пристрій, який спеціально виготовлено з підручних засобів. Ви зможете зробити досить ефективну і просту антену всього лише з пари жерстяних банок з-під напою або пива.
Інструкція
1
Перед початком робіт запасіться двома півлітровими бляшаними банками, дістаньте паяльник і флюс, а також ізоляційну стрічку (можна скотч), кабель живлення антени (RG-58 або схожою), дриль зі свердлом-п'ятіркою або шісткою.
2
Просвердлите в центрі дна однієї з банок отвір діаметром близько п'яти-шести міліметрів. Через цей отвір потім проведіть кабель, після чого виведіть його назовні через верхню частину банки, яка буде лівою половиною випромінювача хвиль. Денце при цьому виявиться по праву сторону.
3
Зачистіть висунутий кінець кабелю на відстань приблизно в 15 мм, розпушити по поверхні банки і припаяйте до неї. Центральний провідник звільніть від ізоляції на 3 мм і припаяйте до середини дна другий банки.
4
В цьому місці пайку слід виконувати за допомогою вузького паяльника, бо щілину між банками повинна вийти мінімальної. Тепер обидві банки будуть послідовно розташовані. Замотайте щілину між ними двома оборотами ізоляційної стрічки для фіксації розміру щілини, а також захистите від негоди пайку все тієї ж ізоляційною стрічкою. Якщо такої під рукою немає, згодиться й скотч або хоча б ганчірка.
Корисна порада
Для виготовлення антени краще брати пивні півлітрові банки з білої жерсті. А при пайку слід використовувати спеціальний флюс. Зверніть свою увагу також на те, що такі банки менший діапазон перекривають, успішно приймаючи тільки ДМВ. Розширити діапазон можна шляхом використання двох літрових банок. Вони непогано прийматимуть і метровий діапазон разом з усіма основними каналами.