Як зробити простий фокус. Як зробити щоб монета пропала прямо в руках.

Може здатися, що фокуси - справа складна і доступне лише для професійних фокусників. Насправді достатньо прості, але в теж час ефектні фокуси може зробити практично будь-яка людина. При цьому зовсім не обов'язково володіти завидною спритністю рук. Так ви, звичайно, освоїте мистецтво показу фокусів швидше. Але навіть якщо ви не дуже розторопні, вам просто потрібно затратити на це більше часу. У якості «чарівного предмета» можна скористатися звичайною монеткою будь-якої гідності.
Інструкція
1
Підняття монети без допомоги рук. Дуже простий у виконанні, але вимагає деякої практики фокус. Покладіть невелику монетку на стіл і запропонуйте глядачеві підняти її, не торкаючись ні до столу, ні до самої монеті. Ніхто цього зробити, звичайно, не зуміє. Секрет фокуса простий: потрібно тримати руку поруч з монеткою, після чого з силою дути на неї. Відстань від губ до монети повинно складати 5 см. Повітря, стиснене подувом, підніме монетку, підкинувши її прямо в вашу руку. Тут потрібна практика і терпіння.
2
Монетка в лимоні. Фокусник розкладає на тарілці лимони, дає глядачам упевнитися в тому, що вони цілі і цілком звичайні і просить вказати, який лимон йому розрізати. Потім фокусник бере ніж і розрізає фрукт навпіл. А всередині лимона виявляється монета.
3
Секрет фокусу: лимони дійсно найзвичайніші. А ось в ножі є секрет. До його лезу (ближче до рукоятки) на тоненький шар пластиліну наклеєна та сама монета. Розрізавши фрукт, фокусник непомітно великим пальцем проштовхує монету в розріз. Витягуючи ніж, виконавець міцно стискає половинки лимона, щоб монета не вислизнула.
4
Зникнення монети. Затисніть монету між безіменним і середнім пальцями, направивши долоню до себе. Тепер починайте повільно стискати руку в кулак. Тільки монета стикнеться з вашої долонею, відразу її відпускайте ледь помітним рухом пальців, щоб вона спокійнісінько скотилася в рукав. Розтиснувши руку, ви показуєте, що монета зникла! Зрозуміло, рукава краще мати широкі.
5
Ще одне чарівне зникнення монети. Фокусник виставляє великий палець своєї лівої руки вгору, а на його кінчик обережно кладе монету. Правою рукою виконавець робить навколо монети клацання пальцями. Після одного з клацань монета дивним чином зникає.
6
Секрет цього фокуса такий: якщо зачепити середнім пальцем монету під час клацання, можна змусити її залетіти в правий рукав. Головне тут - це знову ж тренування. Фокус цей показувати краще одному-двом глядачам, які сидять строго навпроти вас. В іншому випадку вас можуть «розкусити».
Фокус фокусу ворожнечу. Комусь достатньо просто побачити спритність рук без шахрайства, але трюк стає куди цікавіше, якщо супроводити його ще й захоплюючою історією. Даний фокус якраз щось на зразок цього.

Першим ділом викладіть перед собою і перед глядачем 4 монети. І почніть розповідь: «Якось два злодія зібралися на справу. Вони давно вже готувалися до крадіжки в одному банку. Втім, вони були і без того настільки досвідченими, що взяли банк з легкістю і забрали звідти чотири мішки грошей ».Потім покладіть одну монету зі столу собі на ліву долоню, а другу - на праву. І скажіть: «Грабіжники розділили мішки порівну». Стисніть кулаки, а потім покладіть поверх затиснутих пальців (виходить з внутрішньої сторони долоні) по залишилася монеті, примовляючи: «Перший отримав два мішка, і другий стільки ж» .Далі буде непросто, потрібна певна вправність. Починайте водити кулаками по колу так, щоб викинути в один момент все монетки (всередині і зовні однієї руки), але в той же час, встигнути стиснути кулак цієї ж руки. Одночасно потрібно всередину іншого кулака помістити монетку, яка лежала на ньому зверху (швидко розтисніть кулак - монетка повинна лежати практично на нігтях - і стисніть назад). Таким чином, один кулак виявиться порожнім, а в другому виявиться цілих 2 монети. Не забудьте при цьому і про історію: «Грабіжники зібралися вже змотувати вудки, як раптом позаду них почулися чиїсь кроки. Вони кинулися було бігти, але стукнулися лобами і упустили з рук здобич ».Тепер покладіть ті вироненний вами монетки на кулаки:« Вони схопилися за мішки і кинулися до чорного ходу! »Виконайте ті ж кругові рухи тепер з цими монетами, що й раніше. Має вийти три монети в одному кулаці, і одна монетка в другом.Теперь саме час залучити до дійства глядачів: «Коли вони дісталися до будинку, вони вирішили перерахувати, скільки у кого вийшло награбувати». Запитайте у глядачів, скільки, на їхню думку, монет в кожному кулаці. Коли всі «ставки» будуть зроблені, розкрийте долоні.