Як замінити фільтр в салоні nissan.

Повітряний фільтр в салоні вашого Ніссана не слід очищати і використовувати повторно, його необхідно регулярно міняти. Таку процедуру неважко виконати самому: часу і сил це зажадає зовсім небагато, зате в результаті ви заощадите на послугах станції технічного обслуговування і отримаєте свіже повітря в салоні вашого автомобіля.
Вам знадобиться
  • - новий повітряний фільтр
  • - шестигранна або хрестова викрутка
  • - плоска викрутка або ніж
  • - чиста ганчірка
  • - вода
  • - маркер
Інструкція
1
Звільніть доступ до фільтр у. В автомобілях Ніссан повітряний фільтр салону знаходиться за ящиком рукавички, попросту - бардачком. Якщо у вас є шестигранна викрутка, то відкрийте кришку бардачка і відкрутите болти на кріпленнях мікроліфта. Після цього слід знайти під бардачком дві скоби, на яких він відкривається, і, повернувши їх приблизно на половину обороту, витягти бардачок.Еслі шестигранною викрутки у вас не знайшлося, а салонний фільтр все одно міняти необхідно, то можна зняти бардачок іншим способом. Він кріпиться до сусідніх панелям за допомогою шести болтів, з якими неважко впоратися за допомогою звичайної хрестової викрутки.
2
Зніміть кришку фільтр а. Коли ви витягнете бардачок з займаної ним ніші, то побачите кришку повітряного фільтр а. Її слід зняти просто надавав на дві невеликі скоби, розташовані в нижній частині кришки.
3
Вийміть старий фільтр . Знявши кришку, ви побачите частина фільтр а, який потрібно буде підчепити за допомогою плоскої викрутки або ножа, і витягнути. Старий фільтр німого деформується в процесі, так як його розміри перевищують розміри отвору, але нехай це вас не турбує: все одно його доведеться викинути.
4
Вставте новий фільтр . Перед тим як це робити, протріть штатне місце фільтр а вологою ганчіркою, щоб видалити накопичену пил.
5
Закрийте фільтр кришкою і зберіть бардачок. Зробіть всі дії, які ви виконували в кроках 1 і 2, в зворотному порядку: спочатку встановіть на місце кришку фільтр а, а потім закріпіть бардачок залежно від того, яким методом ви його знімали.
Корисна порада
Зверніть увагу, що у фільтра є верхня і нижня сторони, і їх краще не плутати при установці. Щоб не трапилося такого конфузу, відзначте видиму сторону старого фільтра маркером, коли будете його витягати. Після цього вам не важко розрізнити верх і низ фільтра, і ви зможете правильно встановити новий расходник.