Як вибратися з лабораторії х-16.

На даній локації мешканці зони колишні, але найбільше тут зомбі і снорков. Перш ніж іти в лабораторію X-16, необхідно запастися аптечками, бинтами і антірад. Також треба мати два зброї, одне під калібр нашого калаша і інше натовського зразка. Можна одягнути костюм "Еколог", але він погано захищає від куль.
Інструкція
1
У самій лабораторії треба відключити чотири рубильника. На це буде відведено 5 хвилин, а заважати вам в цьому будуть зомбі. На одному з поверхів ви можете потрапити в аномалію "жарка", тому уважніше на центральному прольоті. Коли ви вимкніть останній рубильник, головний герой, яким ви граєте знепритомніє. Ви побачите короткий сюжетний ролик гри. Краще його подивитися, так як поступово все почне проясняться. Після того як буде відключена пси-установка, нашим завданням буде забрати документи з тіла примари.
2
Після цього виходьте з кімнати управління та йдіть направо в коридор. Далі вам зустрітися велика двері, за якими вас чекатиме контролер. Після того як з контролером покінчено, обшукуємо тіло примари: в його КПК знайдуться записи про стрілкою і документи. Також варто забрати його бронежилет, що володіє особливими властивостями. В клітці справа, в підлозі є лаз, який веде в Тонеллі. Спочатку обшукуємо ящики і стрибаємо в лаз. У тунелях нас чекатимуть Снорк практично за кожним бугром. Тут доцільно використовувати гранати. Якщо їх немає, то намагатися виманювати їх, а не бігти напролом. Рухаємося весь час прямо. З середини тунелю ми зустрінемо псевдогіганта. Його можна пристрелити, витративши багато патронів, а можна оббігти по тунелю зліва. Вийдете ви приблизно у болота, практично відразу з вами зв'яжеться Сахаров. Не забуваючи про присутність на шляху зомбі і снорков, прямуємо до табору вчених.
3
Після того як ви переговорите з Сахаровим, він вас подякує і видасть вам відмінний науковий костюм. Можна також виконати у нього квест з пошуку унікального бронежилета і віддати йому бронежилет примари. Можна також залишити його собі. Помаранчевий костюм "Еколог" краще продати, так як у вас є аналогічний костюм більш високого класу. Буде відмінним рішення поповнити боєприпаси і медикаменти і позбутися зайвої хабара, так як по зоні найкраще і швидше пересуватися без нічого. Після цього можна йти до бармена, в бар "сто рентген". На локації "Дика територія" вам зустрінуться найманці і кровососи, який буде чекати вас у ж/д платформи.