Як підключити fm модулятор. Як правильно користуватися фм модулятором.

FM- модулятор , або трансмітер, зручно використовувати в автомобілі для відтворення аудіофайлів, записаних на флеш-накопичувачі, якщо встановлена музична система не оснащена USB-інтерфейсом.
Інструкція
1
Все FM- модулятор и працюють за простим принципом: пристрій відтворює аудіофайли з пам'яті зовнішнього носія (або з внутрішньої пам'яті) і транслює їх на встановленій радіочастоті в FM-діапазоні. На цю ж частоту налаштовується автомобільна аудіосистема або радіоприймач, що дає можливість прослуховувати записані файли.
2
Для підключення FM- модулятор а достатньо мати в автомобілі вільну 12-вольтів розетку або прикурювач. Вставте в гніздо розетки модулятор і за допомогою кнопок встановіть радіочастоту в FM-діапазоні, на якій не ведеться мовлення місцевих радіостанцій. Найкраще вибирати частоту, максимально віддалену від частот, на яких передають радіостанції, щоб при відтворенні модулятор ом аудіофайлів не виникало перешкод.
3
Тепер включите автомагнітолу і налаштуйте її приймач на частоту, яка була встановлена в модулятор е. Увімкніть на модулятор е відтворення, натиснувши на кнопку Play. Якщо все було зроблено вірно, з колонок автомобільної аудіосистеми ви почуєте звучання аудіофайлів, відтворюваних модулятор ом.