Як подивитися, які сайти відвідують. опера 12.01 Як подивитися історію відвідин сайтів.

Всі сучасні браузери автоматично ведуть облік відвідуваних користувачем інтернет-ресурсів, записуючи їх адреси в свій «журнал відвідувань». У певних ситуаціях нам хочеться стерти записи в цьому журналі, і така можливість є в кожному браузері. В інших ситуаціях виникає протилежна необхідність - побачити список сайтів, які відвідувалися за допомогою цього браузера. Нижче описані способи доступу до журналу відвідувань в п'яти найбільш популярних сьогодні браузерах.
Вам знадобиться
  • Браузер
Інструкція
1
У браузері Opera відкрити історію відвідувань можна вибравши в «Головному меню» відповідний пункт («Історія»). У вікні історії, яке відкриває клік по цьому пункту, є можливість шукати, відкривати і видаляти збережені браузером посилання на всі відвідані користувачем за останній час інтернет-ресурси.
2
Можна використовувати для більш швидкого доступу до історії «гарячі клавіші» - натискання клавіш CTRL + H відкриває історію відвідувань в бічній панелі браузера.
3
У браузері Mozilla FireFox доступ до повного журналу відвідувань можна отримати, обравши в меню розділ «Журнал» і якшо по пункту «Показати весь журнал». Ця дія відкриє вікно, в заголовку якого буде написано «Збори». Це саме збори посилань на сторінки сайтів надає можливості перегляду, пошуку, збереження відвіданих вами інтернет-ресурсів, а також виставлення і видалення закладок та ін.
4
І тут, як в Opera, є більш короткий шлях в «Собрание» - натискання того ж самого поєднання клавіш CTRL + H відкриє в бічній панелі історію відвідувань, правда з обмеженим набором сервісних можливостей.
5
І в оглядачі Internet Explorer діє точно таке ж поєднання гарячих клавіш (CTRL + H). І тут воно відкриває схожу бічну панель, в якій міститься історія відвідувань.
6
У браузері Apple Safari пункт «Історія» винесено в меню вгорі вікна. Якщо це меню у вас в налаштуваннях відключено, то дістатися до цього пункту можна клікнувши піктограму з шестернею у правому верхньому куті вікна браузера. І тут можна використовувати поєднання клавіш CTRL + H.
7
У браузері Google Chrome все точно так само, як і в Safari - у правому верхньому кутку вікна розташована аналогічна піктограма, але тут на ній зображений гайковий ключ. Потрібний пункт у меню носить те ж саме назва - «Історія». І поєднання гарячих клавіш теж не відрізняється - CTRL + H.