Як встановити на iphone музику на дзвінки. Встановити дзвінок на iphone.

Як відомо, в iPhone будь-якого покоління не можна ставити на дзвінки музику з аудіо колекції. Стандартний набір дзвінків, що складається навіть не музики, а зі звуків, дуже швидко набридає. Офіційна прошивка не дозволяє безкоштовно завантажувати рингтони в iPhone.
Вам знадобиться
  • Програми iRinger і iTunes, а також музичний файл у форматі * .mp3.
Інструкція
1
Почнемо з того, що всі системні або стандартні рінгтони в iPhone мають специфічний формат * .m4r і тривають не більше 30 секунд. Все, що нам знадобиться, це оптимізована під цей формат програма, яка ріже * .mp3 для iPhone - це безкоштовна програма iRinger, яка працює під Windows. Знайти і завантажити програму можна в інтернеті абсолютно бесплатно.После того, як ви завантажили і встановили програму iRinger на свій комп'ютер, запустіть її.
2
Натисніть на синю кнопку "IMPORT", яка позначена зображенням блискавки, і через що відкрився провідника виберіть музичний файл, який хочете поставити на дзвінок. Коли файл обраний, натисніть «Відкрити» .Кілька секунд програма буде конвертувати музичний файл в формат * .m4r. Натисніть кнопку "PREVIEW", щоб налаштувати уривок, який звучатиме на дзвінку iPhone.
3
Після цього натисніть кнопку "EXPORT" і кнопку «Go!» У вікні. Тут же ви можете задати шлях, по якому збережеться рингтон, а також його назва для відображення в телефоні. iRinger за кілька секунд створить вашу мелодію дзвінка iPhone. Після цього на екрані з'явиться вікно-повідомлення "Success .." - це означає, що файл з рінгтоном успішно створений.
4
Тепер завантажте програму Apple iTunes і в лівому меню виберіть розділ "Рінгтони», підключивши iPhone до комп'ютера. В меню «Файл» виберіть пункт «Додати файл в медіатеку» або «Додати папку в медіатеку», і вкажіть шлях до файлу-рингтонів або папці, відповідно, де цей рингтон зберігається. Після того, як файл з'явився в списку рінгтонів iTunes, в меню «Пристрої» включите синхронізацію рингтонів - «Все рінгтони», і, як зазвичай, синхронізуйте телефон, натиснувши «Синхронізувати» .Таким нехитрим способом ви «залили» нестандартний рингтон в iPhone. Він знаходиться настройках звуку і встановлюється також, як будь-яка стандартна мелодія - натисканням пальця на назву треку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=41XrlbhtyFs
Зверніть увагу
Після скачування, файл m4r необхідно відкрити в iTunes і додати в список синхронізації з вашим iPhone (просто перетягніть скачаний файл в бібліотеку itunes, після цього з'явиться вкладка «звуки»). Тепер в настройках телефону можна вибрати вашу мелодію для дзвінка, смс або будильника. Відео інструкція
Корисна порада
Зручно по перших же ноткам мелодії одразу визначати, хто дзвонить на айфон, а ще приємніше, коли звучить знайома і улюблена пісня, а не нудний стандартний рингтон, який швидко приїдається і починає дратувати своїми звуками. Щоб постійно балувати себе прослуховуванням нових приємних мелодій, потрібно навчитися, як встановити дзвінок на iPhone або зі своєї колекції mp3 файлів, або з мелодії, скачав з мережі.