Як зшити панамку.

Панамка - річна крислатий капелюх. Назву свою панама отримала від батьківщини - держави в Центральній Америці. Первісне її плели із соломки та схожих матеріалів, але сучасні панами можуть складатися з щільною або ажурною тканини, так що, якщо у вас невеликий відріз світлої тканини, особливо з строкатим красивим малюнком, ви можете зшити панаму.
Інструкція
1
Розмітьте на тканини по дві деталі кожного виду: поля (рівнобічна трапеція; менша сторона дорівнює обхвату вашої голови, широка знаходиться на 3-5 см від неї, в залежності від обраної величини полів), основна частина (також трапеції, підставу одно обхвату голови, довжина до верхньої сторони близько 15 см) і коло - «кришка» панамки. Його периметр відповідає верхній стороні основної частини. Залишайте на викройках припуски на шви.
2
Загніть краї полів по припуску. Поєднайте частини полів обличчям один до одного, залишивши припуски зовні. Зшийте бічні грані і підстава, виверніть і пропрасуйте.
3
Поєднайте основну частину таким же чином. Зшийте бічні грані і виверніть.
4
Прикладіть поля до основної частини так, щоб припуски на шви на деталях полів виявилися між деталями основної частини. Деталі основної частини повинні бути всередині. Зшийте по лінії припуску.
5
З'єднайте круглі деталі виворотом один до одного. Зшийте по лінії припуску. Поєднайте з основною конструкцією, щоб припуски кола виявилися між її деталями. При цьому припуски основної конструкції повинні бути загнуті всередину. Зшийте деталі.
Зверніть увагу
Якщо деталі верху і низу зроблені з тканини різних кольорів, то час від часу ви можете вивертати панаму навиворіт і отримувати практично новий головний убор.Поля можна прикрасити стрічками, бантами або брошкою в тон основної тканини.