Як справити веселий день народження.

День народження - свято, яке не зазначений в жодному календарі, окрім вашого щоденника. В цей день кожна людина оглядається назад, щоб оцінити вже зроблене, і загадує бажання на майбутнє, щоб досягти нових цілей в новому році життя. Щоб при будь-яких умовах свято відбулося і запам'ятався надовго, проведіть невелику попередню роботу.
Інструкція
1
Складіть список гостей. Це не повинні бути люди, які «образяться, якщо не запросити». Вам потрібні тільки ті, кого ви самі хочете бачити, нехай навіть список обмежиться трьома-чотирма друзями. Хоча, якщо ви хочете організувати гучну вечірку до ста осіб, чому ні?
2
Розрахуйте суму, яку можете витратити на торжество. Навіть з невеликою сумою можна влаштувати шикарне свято, просто доведеться проявити трохи більше фантазії і докласти більше зусиль.
3
Виходячи з суми виберіть місце проведення свята. Якщо сума маленька, а сезон теплий, цілком логічно виїхати на берег водойми, позасмагати і поплавати. Взимку буде трохи складніше, але теж можна вийти з положення: у вас або у одного із запрошених вами гостей напевно є просторе приміщення, де можна розмістити всіх гостей. А з великою сумою ви можете просто орендувати банкетний зал.
4
Прикрасьте інтер'єр з натяком на обставини, за яких ви познайомилися зі своїми друзями. Прямо з порогу почнуться спогади, вам не доведеться шукати тем для розмови, вони з'являться самі. Якщо створити таку обстановку неможливо, стилізує інтер'єр під канони певної епохи чи країни
5
Розважальна програма сильно залежить від вашого гаманця. Якщо його товщина дозволяє, ви можете найняти професійних артистів, але серед ваших друзів напевно знайдуться таланти-аматори: танцівники, співаки, фокусники, ведучі та ін. Крім їхніх виступів подбайте і про конкурси. Кожен гість повинен буде взяти участь хоча б в двох.
6
Ніхто не дорікне вас у відсутності фантазії, якщо ви будете пригощати запрошених традиційними стравами. Але можна надати їм незвичайну форму: кораблі, квіти, будиночки - все обмежено вашими кулінарними здібностями, якщо ви готуєте самі, або гаманцем, якщо доручили це професійним кухарям.