Як підключити кнопку включення до материнської плати. підключення кнопки включення до материнки.

В процесі складання системного блоку важливо не упустити всі тонкощі цієї справи. Кнопки включення і перезавантаження комп'ютера під'єднується після установки материнської плати в системний блок. Ці кнопки з'єднуються одним шлейфом разом з сигнальними індикаторами зеленого і червоного світіння. В деяких системних блоках ці лампи мають один колір, різниця лише в склі, яке перетворює колір світіння.
Вам знадобиться
  • З'єднувальний шлейф, корпус системного блоку, материнська плата.
Інструкція
1
При підключенні роз'ємів шлейфа до материнської плати, необхідно з'ясувати який провід відповідає за конкретну операцію. Як правило, шлейф складається з 4 або з 5 парних скручених проводів. Вони мають такі позначення: - HDD LED - індикатор активності жорсткого диска, подає сигнал лампі червоного світіння; - POWER SWITCH - кнопка включення і виключення живлення комп'ютера; - POWER LED - індикатор включеного комп'ютера; - RESET SWITCH - кнопка перезавантаження комп'ютера; - SPEAKER - динамік системного, служить для оповіщення виниклих проблем при завантаженні комп'ютера.
2
Варто відзначити, що в кожному системному блоці, ці написи можуть бути скорочені. Приміром, роз'єм POWER SWITCH найчастіше позначають POWER SW. Перш ніж приступати до підключення роз'ємів кнопок і індикаторів, необхідно вивчити інструкцію до вашої материнської плати. У ній розписані всі дії, пов'язані з підключенням цього шлейфу. До того ж, на багатьох материнських платах в місці підключення цього шлейфу, виробник вказує найменування роз'ємів.
3
Під час підключення зверніть увагу на маркування роз'ємів, на них вказані сторони, по яких йде «+». Якщо лампочки після підключення виявилася загорілися, досить повернути їх рівно на 180 градусів. Після підключення всіх роз'ємів до материнської плати, включите комп'ютер. Якщо який-небудь індикатор або кнопка не працює, обесточьте комп'ютер і перевірте правильність з'єднання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S0UD5f3dgtk