Як побудувати парилку.

Будівництво якісної парилки - це не таке вже й проста справа, як може здатися. Адже російська лазня є найчастіше дерев'яною спорудою, отопляемую грубкою-кам'янкою. Саме тому зведення парної вимагає до себе відповідального підходу, а також виконання великої кількості приписів та регламентів.
Інструкція
1
Так, для зведення пожаробезопасной кам'янки потрібно облаштувати близько восьми протипожежних розділень, званих відступами. Відстань від парилки до інших будівель повинно становити не менше 15 м. Також з лазнею краще завбачливо помістити ємність з водою, а всередині приміщення - вогнегасник.
2
Все дроти в баню краще вводити через трубу з азбестоцементу, покладену зі скосом від лазні. Повітря в передбанник слід проводити відгородженими проводами. В парильном і мийному відділах вимикачі розміщувати просто недозволено.
3
Дерево для зведення парилки можна використовувати як несмолиста, так і смолисте. Однак березу для цих цілей використовувати не рекомендується. А запах, що з'являється в парній, визначається саме якістю і породою дерева. Використання непросушених дерева призведе до великої усадки, а також тривалого прогріванню приміщення. Джерелом справжнісінькою смороду може виступити бракована пакля. Так що вибирайте паклю з розумом, уникаючи ненатуральних і просочених хімічними складами матеріалів.
4
Сидіння і полки в лазні краще робити з досить товстих дощок з відстанню між ними не менше 5 мм. Так бруд буде накопичуватися набагато повільніше. А цвяхи при зборці лазні краще замінити шипами (нагелями) сантиметрового діаметру.
5
Забезпечити якісний теплообмін в окремих частинах парилки і в ній самій в цілому можна шляхом проробляє в стінах спеціальних отворів з перегородками. Якщо перегородки відкриті, гаряче повітря буде вільно переміщатися по всій лазні, рівномірно розподіляючи тепло.
6
Стеля в парилці повинен бути дещо товщі, ніж в інших відсіках лазні, щоб добре ізолювати пар. Для цього найчастіше застосовується фольга або будь-який інший ізолятор вологи, не виділяє ніяких запахів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-loWKufMuls