Як навчитися математики. швидко повторити математику.

Математика - одна з найбільш фундаментальних наук. Без володіння головними математичними знаннями неможливо розраховувати на успіх в будь-який інший технічній сфері. Без математики не можна вирішувати фізичні і хімічні задачі, писати програми і керувати складною технікою. Так як же швидко і ефективно навчитися математиці?
Вам знадобиться
  • Довідник з елементарної математики, збірник задач,
Інструкція
1
Спершу вам потрібно взяти довідник з математики та оцінити свої прогалини. Всі розділи математики, які для вас є неясними, потрібно повторити (або вивчити). Якщо ж у вас є прогалини у всіх розділах, тоді бажано розбирати ці розділи по порядку. Далі потрібно приступати до розбору теорії. Ви ясно повинні розуміти базові речі і вміти робити малюнки, що характеризує той чи інший розділ математики (графіки, креслення).
2
Рішення задач зі збірки - це одне з найважливіших засобів вивчення математики. Тільки практика може принести вам дивіденди у вигляді знань. На самому початку потрібно розібратися в прикладах з довідника, потім переходити до самостійного вирішення схожих завдань. Якщо завдання здається вам простим, все одно виконайте - розділ математики, з якого взято приклад підсвідомо здасться вам простим, і ви зможете ефективніше вирішувати більш складні завдання.
3
Дистанційна освіта - відмінний спосіб підтягнути свої знання. Є портали, на яких вам допоможуть абсолютно безкоштовно відмінні викладачі. Найголовніше - записати конкретні питання і приклади, які викликають у вас утруднення. Відмінний проект дистанційного навчання - www.cde.ru, спільний портал МГУ і МФТІ. Для того, щоб навчатися на ньому, потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації та налаштувати софт, який можна знайти на сайті.
4
Відео лекції - хороший засіб для тих, хто хоче вивчити математику швидко. Знайти лекції з математики можна на сайті Північно-Західного Технічного Університету. При їх перегляді намагайтеся робити позначки в зошиті - щоб структурувати свої знання.
Корисна порада
Намагайтеся урізноманітнити процес навчання. Дивіться математичні мультфільми і комікси - це дозволить більш просто ставитися до книжкових знань.