Як привітати директора з ювілеєм.

День народження, а тим більше ювілей директора фірми або організації ніколи не залишається непоміченим. Співробітники надсилають незліченна кількість вітальних листівок зі схожими текстами, керівники відділів приходять привітати особисто і дарують звичайні практичні речі. Як же привітати директора з ювілеєм, щоб і привітання запам'яталося, і в грязь обличчям не вдарити?
Інструкція
1
Визначте основні якості характеру вашого керівника. Якщо це людина з хорошим почуттям гумору, можна підійти до привітання з вигадкою і додати до подарунка жартівливе обрамлення у віршах. Якщо ж йому чужі несерйозні речі, він завжди зібраний, скрупульозний і думає тільки про роботу, буде складно розраховувати на позитивну реакцію на ваше гумористичне поздоровлення.
2
Серед нейтральних, але, безсумнівно, дуже приємних способів привітати директора - заявка на одну з радіостанцій, яку він слухає по дорозі на роботу, наприклад. Йому буде приємно, перебуваючи в пробці, або стоячи на світлофорі, почути добрі побажання від колег і улюблену пісню.
3
Подумайте, які у директора є захоплення. Якщо він захоплюється риболовлею, подаруйте сертифікат в кращий магазин риболовецьких снастей, якщо мисливець - колекційний мисливський ніж, якщо меломан - збірка улюблених аудіокомпозицій, якщо дачник і садівник - гамак в альтанку, якщо любитель нових технологій - який-небудь сучасний гаджет.
4
За вельми невисоку суму можна замовити складання генеалогічного древа вашого директора . Оформити все це в красиву рамку і урочисто піднести. Йому буде приємно дізнатися, що, можливо, в його роду були князі або графи.
5
Можна заздалегідь зняти відеопривітання від колективів відділу вашої організації. Співробітники можуть читати вірші, співати пісні або просто говорити хороші слова. Важливо, щоб це було зроблено з хорошим настроєм і щиро.
6
Якщо все ж ваш директор компанійська людина і не цурається пісень і танців, складете про нього легкі жартівливі не образливі частівки або куплети. Можна запросити фокусника, який покаже пару ілюзійний трюків з грошовими купюрами, наприклад, та й просто зі звичайними речами. А в найвідповідальніший момент вручить невідомо звідки взявся подарунок від колективу.