Як поліпшити свою карму.

Карма в перекладі з санскриту - причина і наслідок, закон відплати. Згідно з ученням про карму, кожна подія і кожен вчинок впливає на всю нашу поточну і майбутнє життя. Поліпшенням карми в тому чи іншому вигляді під різними назвами займається всяке релігійне вчення, але у вузькому сенсі це слово відноситься до індуїзму і буддизму.
Інструкція
1
Читайте книги релігійної і філософської спрямованості. Вивчайте різні релігійні течії, особливо індійські веди: Атхарваведи, Яджурведи та ін. З них ви більш докладно дізнаєтеся про сутність карми та інших термінів і явищ.
2
На поліпшення карми націлена особлива духовна практика - Карма-йога. Не шукайте наставника по ній серед інструкторів фітнес-центрів - вони перейняли тільки зовнішню сторону вчення про йогу і перетворили її в звичайні вправи на розтяжку і витривалість. Учитель повинен бути досвідченим високодуховною людиною, що пройшла великий шлях самосовершествованія.
3
Змініть свій раціон. Відмовтеся від м'яса, риби і морепродуктів, виключіть гриби, хліб і продукти бродіння. Рослинна їжа і молочні продукти здобуті без заподіяння шкоди живим істотам, а значить, не принесуть шкоди і тому, хто їх їсть. Алкоголь є ліками, тому споживати його можна тільки в мікродозах за певними рецептами.
4
зменшувати свої емоції. Не допускайте в свою свідомість сильних хвилювань, як позитивних, так і негативних. Порушуючи внутрішню рівновагу, вони змушують вас приймати неправильні рішення і робити вчинки, що впливають на вашу карму негативно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r1cfo-_b1yo
Зараз всюди, тут і там, рясніють оголошення про те, що за цілком прийнятну ціну вам очистять, поліпшать і облагородять карму . Причому звучить це досить страхітливо: «... якщо ми не врятуємо вас від неї, то вона неодмінно прикінчить вас сама» .В дослівному перекладі з санскриту карма означає дію, і всього-то.
Інструкція
1
А в більш масштабному визначенні - основний закон причинно-наслідкових зв'язків, керуючий всієї матеріальної всесвіту. І оскільки карма захоплює лише область матеріального, логічно припустити, що існують сфери буття, не підвладні їй, що виходять за рамки просторово-часового континууму.
2
Карму, звичайно ж, можна і потрібно покращувати. Питання тільки в тому, як правильно це робити. Всім відомо, що карма невблаганна, поки ви рухаєтеся по замкнутому колу сансари (нескінченної низки народження і смерті). Лише вийшовши за її межі, дух досягає тотального звільнення від уз матеріального світу (мокші). Як досягти мокші - тема окремої бесіди.
3
Є два основних способи впливу на свою долю ( карму ): самостійно і з допомогою гуру (реализовавшегося духовного наставника). При наявності істинного гуру все гранично спрощується: ви беззастережно довіряли йому все своє істота, і він рано чи пізно виведе вас на «фінішну пряму».
4
Якщо з учителем вам не пощастило, значить просто ще не час, і ви не готові до зустрічі з ним. Вирушаючи в одиночне плавання, будьте обережні, уникайте неправдивих навчань і відвертого шахрайства.
5
Є проста і ефективна техніка побажання щастя. Багаторазово повторюючи щоранку і протягом дня «я бажаю всім щастя», ви поступово очистіть розум і серце, зачіпаючи сам джерело породження будь карми - прихильності розуму. З часом ваше життя перетвориться до невпізнання, негативна карма природно заміниться на позитивну. А там і до гуру рукою подати.
6
Не чекайте, що хтось зробить це замість вас. Бог допомагає тим, хто допомагає собі сам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dJlU8HPLXhU