Як фотографувати в місті.

Фотографія в місті - спосіб зафіксувати історичний момент малої батьківщини або зберегти спогади про подорож до іншого міста. Фотографії міста діляться на декілька типів, найпопулярніший - панорамна зйомка.
Інструкція
1
Для панорамної зйомки краще всього використовувати ширококутний об'єктив. Знімати краще з височини: з гори, дахи високого будинку в центрі міста або подібне. Оптимальний час для зйомок - ранній ранок, схід. Світло в цей час дуже м'який, а людей мало. Головний об'єкт зйомки необов'язково розташовується в центрі, але повинен повністю увійти в кадр. Побічні предмети можуть бути трохи обрізані по краях.
2
Зйомка будинків з фронтальним позиції важливо не відхилятися в сторону або відхилятися назад. При правильній фронтальної зйомці будівля буде плоским і статичним. Діагональна зйомка в цьому сенсі значно динамічніше, об'ємніше, так як захоплює більше однієї площини будівлі.
3
В сутінках і ночами найкраще використовувати зі штативом. Замість нього можна використовувати будь-яку стійку поверхню: столик, перила, огорожі, капоти авто та ін. В експериментальних цілях сповільните швидкість затвора.
4
Від людей в кадрі не позбутися навіть в кращому випадку. Постарайтеся зробити їх родзинкою кадру, частиною композиції.