Як зробити вдома машинку для татуювань. Як зробити машинку для татуювань своїми руками з підручних засобів.

Татуювання з незапам'ятних часів використовуються людьми, щоб похвалитися будь-якою частиною своєї біографії, показати свою приналежність до групи або просто прикрасити своє тіло. І як показує практика, більшість татуювань робляться в домашніх умовах. Для цього не потрібні які-небудь особливі хитрі пристосування, а зробити вдома машинку для татуювань можна з підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - електромоторчик від магнітофона або CD із напругою живлення від 9 до 12 вольт
  • - столова ложка
  • - шматочок тонкого сталевого дроту (найбільш підходящі матеріали - шматок гітарної струни або дріт з електричної гофри)
  • - двокомпонентний клей (Poxipol або аналогічний)
  • - сталевий корпус від гелієвої авторучки
  • - изолента
  • - блок живлення із змінним в діапазоні від 0 до 12 вольт напругою
Інструкція
1
Насамперед, відріжте ножівкою по металу верхню частину ложки. Після цього відміряйте потрібну довжину вашої майбутньої машинки, починаючи з вузького кінця, і зігніть ложку під кутом 90 градусів. Залиште місце під кріплення отриманої деталі на електромоторчиків, а іншу частину так же відпиляйте ножівкою. Закріпіть деталь на бічній поверхні електромоторчіком за допомогою ізоляційної стрічки.
2
Розпиляєте корпус від гелієвої авторучки таким чином, щоб одним кінцем з наконечником корпус злегка виступав за габарити машинки, а близько моторчика мав невеликий зазор. Приклейте корпус за допомогою двокомпонентного клею. При його відсутності можна закріпити деталі за допомогою ізоляційної стрічки, але тоді машинка вийде занадто товстою і незручною.
3
Одягніть на моторчик пластиковий шків і виконайте в ньому один отвір або декілька на різній відстані від осі шківа. Від цього залежить глибина ходу татуіровочной голки.
4
Відміряйте шматочок дроту, який гратиме роль татуіровочной голки таким чином, щоб її кінчик виступав на кілька міліметрів, а другий кінець зігніть і вставте в отвір на шківі. Заточите за допомогою наждачного паперу робочий кінець дроту.
5
Підключіть до моторчика джерело живлення. При зміні його напруги будуть змінюватися частота обертання моторчика і, відповідно, кількість ударів голки в секунду.
Зверніть увагу
Зробити будинки машинку для татуювань своїми руками - ще не означає осягнути мистецтво татуювання. Перед застосуванням машинки уважно вивчіть теорію і можливі ускладнення нанесення татуювань.