Як подивитися параметри відеокарти. Як заіті на кампьютере подивитися відеокарту.

Зображення на моніторі - це, мабуть, одна з тих характеристик системи, яку кожен користувач бажає поліпшити. І процес цього оновлення не має меж. Але перед апгрейдом обладнання або пошуком свіжих драйверів слід подивитися параметри відеокарти, встановленої в комп'ютері.
Інструкція
1
Відеокарта - це плата, яка переводить комп'ютерні сигнали в звичну кожному користувачеві картинку на екрані монітора. І, як будь-яке інше пристрій, вона ідентифікується комп'ютером. Щоб подивитися параметри відеокарти, зайдіть в «Диспетчер пристроїв» («Панель управління» - «Диспетчер пристроїв»). Розкрийте список «Відеоадаптери», і ви побачите назву моделі встановленої відеокарти. Зайшовши в її властивості, подивіться відомості про драйвери, параметри використовуваної пам'яті, загальні відомості і dev-коди пристрою.
2
Переглянути параметри відеокарти, що стосуються безпосередньо виведення зображення на монітор, можна через «Параметри дисплея» також з «Панелі управління». У вікні параметрів натисніть кнопку «Додатково». Ви побачите вікно властивостей монітора і відеокарти, що складається з декількох вкладок. Перейдіть на вкладку налаштувань відеоадаптера, яка зазвичай з'являється після установки драйверів від виробника. Там ви знайдете параметри настройки кольору, накладення відео, якості, дозволу, частоти оновлення екрану і т.п.
3
Ще один варіант докладно подивитися параметри відеокарти - скористатися спеціальними програмами, які ідентифікують встановлене комп'ютерне обладнання. Одна з найбільш відомих програм такого роду - це Everest. Встановивши і запустивши її, ви побачите головне вікно, в лівій частині якого знаходиться древовидное меню, згрупованих за укрупненими параметрам. Вибравши пункт «Відображення», ви побачите детальну інформацію про встановлену на комп'ютері відеокарти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v9iZDZgnWVw