Як домогтися підвищення зарплати.

Питання про підвищення зарплати рано чи пізно доводиться ставити перед керівництвом практично кожному працівникові. І якщо він дійсно представляє цінність для компанії і правильно підійде до справи, шанси на успішне завершення переговорів досить високі.
Інструкція
1
Важливим етапом підготовки до настільки серйозної розмови буде розвідка обстановки на ринку праці у вашій сфері. Буде корисним не тільки провести моніторинг вакансій, але і відгукнутися на найбільш цікаві, походити на собеседованія.Ето допоможе набрати аргументів на свою пользу.К того ж результатом можуть стати цілком реальні пропозиції, а вони, в свою чергу, послужити приводом для початку розмови і запасним аеродромом, якщо у вашому проханні відмовлять.
2
Не менш важливо правильно вибрати час для розмови. Бажано, щоб в цей час ніхто не відволікав вас від розмови. Часто таким варіантом може бути післяобідній час: ранкову текучку вже розгребли, а ситий людина зазвичай завжди добрее.Ні в якому разі не слід затівати розмову, коли на підприємстві аврал, горять терміни і т. П. У ситуації, коли босові об'єктивно не до вас , нічим хорошим це не обернется.Ідеальная ситуація, в якій варто піднімати це питання, якщо напередодні був успішно завершений проект, в якому ви найкращим чином себе проявили.
3
При підборі аргументів для бесіди виходите з того, що боса хвилюють, в першу чергу, інтереси фірми і її вигоди від кожного рішення. Так що при обговоренні аргументуйте прохання тим, яку користь вже приносите компанії і які плюси вона отримає після того, як ваш труд стане обходитися їй дороже.Прі дотриманні всіх цих умов відповіддю на настільки серйозне питання буде скоріше «так», ніж «ні».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vew9L5vaeW8