Як зшити прихватки.

Не завжди прихватки , які ми купуємо в магазині, відповідають якістю і оригінальністю. Найкращий спосіб отримати виріб належної якості, зшити прихватки самим в домашніх умовах. І вони прослужать вам довгу службу, тому що ви вкладете в них старання і любов.
Вам знадобиться
  • 2 квадрата з тканини розміром 45 x 45 см, квадрат з термічного ватина розміром приблизно 46 x 46 см або 3 шари - шматки ватина, фланелі, рушники, - розміром 21 x 21 см кожен, смужка тканини для канта довжиною в 355 см , шириною в 5 см, нитка, булавки.
Інструкція
1
Приготовану заготовку складіть таким чином: основна тканина, ватин, контрастирующая тканина, виворітна сторона всередину.
2
Вам залиште виступати на пів сантиметра. Скалій тканина шпильками, щоб шматки не з'їжджали.
3
Сшейте шматки разом на однаковій відстані, приблизно 5 см один від одного. Лицьовою стороною край кромочної тканини шириною 1,3 см прикладіть до виворітної сторони прихватки по всій довжині. Сколите кромочную тканина шпильками, з'єднуючи краю.
4
приколюючи кромочную тканину до прихватки, складіть скраю 45-градусний кут. Пришивайте до першій стороні на відстані 6 мм від краю. В кінці, зупиніться в 6 мм від іншої сторони, зробіть пару стібків тому.
5
Складіть кромочную тканину на прихватки під кутом в 45 градусів. Для цього підніміть смужку тканини догори, потім опустіть вниз вздовж сусідньої сторони.
6
У вас повинна вийти трикутна складка, після чого знову приступайте до пріметиванію.
7
Зробіть те ж саме з сторонами. В кінці роботи знову складіть кромочную тканину під кутом в 45 градусів і сховайте кінець. Ображати ножицями зайвий ватин. Будьте уважні і не відріжте випадково складки на кутах.
8
Відріжте шматок тканини по косій, шириною 12,5 см. Складіть краю тканини у напрямку до центру виворітного боку всередину. Ще раз складіть навпіл. Притисніть і прошийте по краю. Зроблену петельку приколіть до кута прихватки . Складіть облямівку до контрастує тканини і стібками у вигляді зигзага приметайте її до прихватки.
Прихвачує - дуже потрібна річ на будь-якій кухні і для будь-якої господині. Тільки прихватки швидко виходять з ладу, і доводиться замінювати їх новими. Маючи трохи тканини і вільного часу, ви цілком можете зшити її самі. Зробити прихватку можна будь сподобалася вам форми - круглої або квадратної, а можна і у вигляді рукавички. Така прихватка буде особливо зручна, коли треба виймати гарячу сковорідку з духовки.
Вам знадобиться
  • Кольоровий яскравий ситець 30х160 см, ватин 30х80 см, білий ситець 30х80 см, лист паперу, змилок або крейда, коса бейка, нитки, булавки.
Інструкція
1
Для початку зробіть на папері викрійку у формі вашої руки: грубувато, з запасом. Обведіть пальці разом, великий - окремо, як у рукавиці. Виріжте те, що вийшло.
2
Складіть кольоровий ситець 8 разів. Виріжте деталі згідно викрійці, залишивши припуски на шви. З ватину виріжте 4 однакових деталі. Також зробіть 4 деталі з білого ситцю. Далі складіть стопкою деталі: з ватину, з білого ситцю, з кольорового ситцю вгору лицьовою стороною. Скріпіть деталі між собою шпильками і змітайте. Таким чином підготуйте дві симетричні пари половинок.
3
Шпильками скріпіть обидві частини між собою з вивороту, змітайте і прострочіть зигзагом близько до ліній викрійки, обріжте зайве. Виверніть рукавицю. Дві деталі кольорового ситцю складіть лицьовою стороною один до одного, змітайте і прострочіть зигзагом, зайве обріжте. Це буде підкладка. Вкладіть її в основну частину рукавиці і акуратно розправте.
4
Обидві частини змітайте, поверху обшийте косою Бейко, з якої також зробіть петельку. Аналогічно зробіть другу рукавицю.
Корисна порада
Корисна порада: щоб згодом уберегти руки від гарячого, ватин краще шити в два шари. Але робити треба все дуже акуратно; При бажанні можна зробити тільки одну прихватку-рукавичку. В цьому випадку вам знадобиться чотири деталі кольорового ситцю, дві деталі ватина, чотири деталі білого ситцю. Вирізані деталі потрібно буде скласти в стопки і прошити в такому порядку: кольоровий ситець виворіт, білий ситець, ватин, білий ситець і кольоровий ситець лицьовою стороною.