Як встановлювати ручки в двері.

Жодна двері не обходиться без ручки . Вибір дверних ручок сьогодні так само великий, як і вибір самих дверей. Але ось заповітна ручка у вас в руках, залишилося встановити її на двері. Є кілька простих, але важливих порад по установці.
Вам знадобиться
  • Дверна ручка, викрутка, шило, олівець, електрична дриль, кріпильні елементи, шпаклівка, фарба
Інструкція
1
Найбільш часто за теперішніх часів використовуються дверні ручки з клямкою і дверним замком. Для установки цієї системи на двері слід дотриматися ряд умов і виконати деякі рекомендації.
2
Перш ніж грамотно і навіки зафіксувати нові дверні ручки , акуратно відкрутіть колишні ручки , що підлягають заміні. Намагайтеся не порушувати при демонтажі цілісність дверного полотна. Ручки, які кріпляться на окрему основу, повністю розкрутіть. Вийміть шпиндель. Зніміть ручку із зворотного боку двері.
3
Поверхность дверного полотна в місці установки ручки очистіть миючим засобом і водою, усунувши забруднення. Нехай оброблене місце повністю підсохне.
4
Проведіть розмітку місця кріплення нової ручки . Шпиндель ручки вставте в отвір і насадите на нього відповідну частину ручки . Візьміть шило і намітьте отвори для гвинтів кріплення ручки .
5
Шилом зробіть напрямні отвори в помічених точках. У тому випадку, якщо двері виконана з твердих порід деревини, використовуйте електродриль. Аналогічні операції виконайте з зворотного боку дверного полотна.
6
Тепер по черзі (з кожного боку) насадите ручки на шпиндель. Пригвинтите їх до двері.
7
Пам'ятайте, що основа ручки повинна повністю перекривати отвори від старого кріплення. Якщо це не виходить, заповніть старі отвори шпаклівкою, а це місце зачистите наждачним папером.
8
Якщо ви маєте намір пофарбувати двері, слід попередньо демонтувати ручки і забарвити ділянку двері під ними. Після цього пофарбуйте двері повністю.
9
Підбирати дверні ручки слід залежно від їх призначення. За формою і способом кріплення вони бувають: для сталевих дверей, для профільних дверей, для скляних дверей, для дерев'яних міжкімнатних дверей. У кожному конкретному випадку послідовність дій по установці дверної ручки може дещо відрізнятися.