Як підключити комп'ютер до машини.

Збираючись у подорож на автомобілі, перед багатьма автолюбителями постає питання про підключення портативного комп'ютера до 12-вольтової автомобільної розетки. Оскільки споживана потужність ноутбука невисока, його можна без побоювань підключати до системи живлення будь-якого автомобіля, використовуючи допоміжні засоби.
Інструкція
1
Майже в будь-якому великому магазині побутової та комп'ютерної техніки можна знайти адаптери для ноутбуків, що дозволяють використовувати 12-вольтів автомобільну розетку (або прикурювач) в якості харчування для мобільного комп'ютера . Такі адаптери бувають двох видів: універсальні і призначені для ноутбуків конкретної марки. Підключивши такий адаптер до автомобільної розетці або прикуривателю, ви отримаєте повноцінне харчування для свого ноутбука.
2
Крім згаданих адаптерів можна використовувати Автоінвертори, які продаються як в комп'ютерних магазинах, так і в автомобільних. Автоінвертори також підключається до автомобільної розетці або прикуривателю, але на виході дає повноцінну 220-вольтів розетку. Крім ноутбука в неї можна підключати малопотужні побутові прилади (як правило, потужністю не більше 300 W), наприклад, невеликий телевізор або міні-холодильник. Деякі виробники випускають Автоінвертори в оригінальному форм-факторі, що дозволяє встановлювати пристрій в підстаканник автомобіля.
Зверніть увагу
Намагайтеся користуватися Автоінвертори тільки після запуску двигуна, оскільки в цьому випадку харчування надходитиме від генератора, а не акумулятора, що дозволить зберегти робочий стан останнього.
Корисна порада
Вибираючи адаптер або Автоінвертори, зверніть увагу на наявність індикатора заряду акумулятора, який вчасно подасть сигнал про досягнення критичної позначки і не дозволить довести акумулятор автомобіля до повної розрядки.
У багатьох автолюбителів виникає необхідність в підключенні до бортової мережі різного роду електричних пристроїв. Серед них зарядний пристрій мобільного телефону, пилосос, телевізор, ноутбук . Ситуація не викликає труднощі, якщо підключається пристрій живиться від бортової мережі. А якщо напруга приладу не розраховане на напругу, яка є в мережі автомобіля? Таким приладом є ноутбук .
Інструкція
1
Придбайте спеціальний пристрій - автоадаптер для ноутбук а, у якого обов'язково повинен бути роз'єм для прикурювача. Зверніть увагу, що електричні параметри блоку живлення ноутбук а і купується приладу, повинні бути ідентичними. Робоча напруга вашого комп'ютера коливається в межах від 15 до 24 Вольт.
2
Пам'ятайте, що блок живлення і адаптер повинні обов'язково мати одне і те ж робоча напруга, допускається розбіжність всього лише в один вольт. Штекери приладів мають однакове конструктивне виконання і полярність підключення. Маркування полярності автоадаптер і ноутбук а повинні повністю збігатися.
3
Існують універсальні адаптери, які мають перемикач вихідної напруги. Тут можете не звертати уваги на сумісність параметрів, це досягається установкою потрібного напруги перемикачем. Такі адаптери випускаються в двох виконаннях: з вихідним струмом в 4,7 Ампер для ноутбук а з діагоналлю 17 дюймів і з током 3,7 Ампер для діагоналі 15 дюймів.
4
Купіть інвертор, якщо хочете зробити зі свого автомобіля мобільний центр, підключивши туди ще й принтер, і сканер. Інвертор перетворює напругу мережі машини в 220 Вольт, яке є стандартним. Розрізняються вони по потужності, і чим більше пристроїв підключається, тим більше потужність інвертора.