Як поставити банер.

Банерна реклама - це спосіб розподілу трафіку з сайту в потрібних вам напрямках. Щоб задіяти його, треба зробити ряд заходів, починаючи з залучення відвідувачів на ваш ресурс і пошуку партнерів, найбільш відповідних спрямованості сайту, і закінчуючи установкою банерів у вихідний код веб-сторінок. Останній етап включення цього способу розподілу трафіку на вашому сайті особливо важливий з технічної точки зору.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно встановити банер якого або сайту, що має безпосереднє відношення до обробки інформації про абітурієнта трафике, то це спрощує задачу. Як правило, такі веб-ресурси (інтернет-каталоги, лічильники, партнерські програми і т.д.) надають разом із самим банером і код для його вставки в сторінки. Зазвичай він містить ваш ідентифікатор, за допомогою якого прийшов від вас відвідувач буде пізнаний і учтен.Еслі ж це банер сайту, який не веде обліку і не надає коду, то HTML-код вам потрібно підготувати самостійно. Зробити це не важко - відкрийте простий текстовий редактор (Блокнот) і запишіть у ньому такі теги HTML-коду Тут адресу файлу банера. Це мінімальний набір тегів, необхідний для нормального відображення банера в сторінці сайту.
2
Перед розміщенням коду в сторінці, вам слід завантажити на свій сервер сам банер. Найзручніший спосіб зробити це - скористатися файл-менеджером, який дозволяє переміщати все необхідне і на сервер і в зворотному напрямку безпосередньо через браузер. Файл-менеджер є в панелі управління практично всіх компаній, що надають послуги хостингу. Присутній він і в складі більшості систем управління сайтами. Трохи менш зручний спосіб завантаження - скористатися спеціальною програмою, ФТП-клієнтом. Знайти платний або безкоштовний варіант не складе труднощів, але установка, ознайомлення і настройка зажадають деякого часу. Крім того вам потрібно буде уточнювати адреси ФТП-сервера вашого сайту і вводити пароль фтп-доступу, а якщо його ще немає - створювати в панелі управління хостінгом.Загрузів банер будь-яким з цих способів вам треба, якщо це необхідно, відкоригувати адресу баннера в підготовленому для вставки в сторінку html-коді - адреса баннера повинен збігатися з тим, куди ви його завантажили насправді. Деякі ресурси, що професійно займаються баннерним перерозподілом трафіку, зберігають графіку на своєму власному сервері - в цьому випадку у вас буде тільки код для вставки і ніяких маніпуляцій із завантаженням картинки не буде потрібно.
3
Тепер вам треба вставити підготовлений код в исходник сторінки - відкрийте потрібну сторінку в будь-якому редакторі. Системи управління сайтами в більшості своїй мають вбудовані редактори сторінок для редагування безпосередньо в браузері в режимі онлайн. Але можна скористатися і будь-який простий програмою текстового редактора - той же самий Блокнот цілком підійде. В цьому випадку вам спочатку треба буде скачати файл вихідного коду сторінки, а після редагування завантажити його обратно.Открив сторінку в редакторі сторінок або текстовому редакторі, знайдіть в ній місце, в якому б хотіли бачити банер і вставте туди підготовлений код банера. Якщо ви використовуєте редактор системи управління це потрібно зробити, переключивши його в режим редагування HTML-коду. Після цього збережіть зміни і на цьому процедура закінчиться для онлайн редактора, а якщо ви редагували сторінку у себе в комп'ютері - залишиться тільки завантажити її назад на сервер.