Як встановити гру на телефон з комп'ютера. Як передати з комп'ютера гру на телефон відео.

Скачивать інтернет-ігри за допомогою мобільно телефону, як правило, довго і дорого, тому розумніше «качати» іграшки на комп'ютер, а вже після «перекидати» в телефон. Розповімо як це зробити.
Вам знадобиться
  • Щоб встановити гру з комп'ютера на телефон, вам знадобляться спеціальні програми: P2KTools v0.7.1.9 і MidWay v2.8, які можна скачати за допомогою інтернет-ресурсів.
Інструкція
1
Спочатку працюємо з програмою P2KTools v0.7.1.9: Відкрийте програму. Перед вами повинна з'явитися панель з різними вкладками.
2
Відкриваєте вкладку «Приховані панелі». Вибираєте зі списку, що знаходиться в лівій стороні панелі «Java». Натискаєте трохи нижче на кнопку «Вважати настройки».
3
Далі ставите галочки навпроти: завантаження додатків, DNS IP-відображення, і KJava Splash screen.Нажімаете на кнопку «Завантажити настройки».
4
На рядку, розташованої вище натискайте команду «Перезавантажити».
5
Після цих процедур в телефоні на вкладці «Засоби Java» з'явиться вкладка «Завантаження Java-додатків». Після цього можна переходити до закачування ігор.
6
В меню телефону «Параметри» активуйте пункт «Завантаження Java-додатків» і зайдіть в нього. Далі підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. На дисплеї телефону повинна з'явитися напис "Зв'язок JAL активна" і після цього телефон буде готовий до завантаження ігор.
7
Далі приступайте до програми MidWay v2.8: Відкрийте програму. Перед вами повинна з'явитися панель настройки програми. Виберіть порт, на якому знаходиться ваш телефон. Його можна дізнатися в меню комп'ютера на вкладці «Модеми».
8
Далі на верхньому рядку панелі натисніть на кнопку «Відкрити файл JAD". У вікні виберіть файл загрузкі.В виплив вікні повинна з'явитися інформація про завантаження. Після чого у верхньому рядку панелі натисніть на команду "Послати JAD"
9
На дисплеї телефону з'явиться інформація про файл. Натисніть «Завантажити» за допомогою клавіші телефона.Далее повинна з'явитися напис про успішну завантаженні, після якої ви зможете запустити програму.